Coinli 1000 TL Değerinde Backlink Paketi (1 Viewer)

SpyCoin istenen konu
Credits
17,730
Rating - 100%
şifreler vs varmı hocam aldık ama
klasördeki metin belgelerini açıp bağlantıyı açın ve bağlantı profilden alınmışsa siz de kayıt olarak bağlantıyı oluşturduğunuz profile alın eğer backlink yorum şeklinde alınmışsa siz de yorum atarak 1000 tl'lik paketi ücretsiz olarak kendi elinizle alabilirsiniz.

Credits
17,730
Rating - 100%
Çöp beyler ben aldım. Sadece link vs. var hiç gerek yok.
hocam zaten bu bir liste bu paketin içindeki metin belgelerindeki linklerdeki örneklere bakarak nasıl link alınmışsa siz de öyle almalısınız yoksa tıklayınca otomatik size paket uygulanmıyor

Credits
12,361
Rating - 0%
kolay gelsin bu paketi aldıgımızda nasıl yapıyoruz dostm ads takıldıgım için bu konulara vakıf değilim yardımcı olrmsn alalım bunu

Credits
17,730
Rating - 100%
Selamlar bu paket içerisine metin belgeleri var buralarda alınmış örnek backlinkler var bazıları profil backlink bazıları yorum yorum olarak alınan bağlantılar için linke tıklayın o sayfaya yorum olarak kendi sitenizi ekleyin profil olarak ise o site linkine girip kayıt olarak profil bilgileri kısmından kendi website linklerinizi girin gayet basittir.

Credits
672
Rating - 0%
Selamlar bu paket içerisine metin belgeleri var buralarda alınmış örnek backlinkler var bazıları profil backlink bazıları yorum yorum olarak alınan bağlantılar için linke tıklayın o sayfaya yorum olarak kendi sitenizi ekleyin profil olarak ise o site linkine girip kayıt olarak profil bilgileri kısmından kendi website linklerinizi girin gayet basittir.
iyimiş fiyat nedir en son coin felan çözemedim

Users who are viewing this thread