2. Şikayet Konum (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
3,023
Rating - 0%
Öncelikle konuyu açtıktan sonra yarım gün bile dolmadan kendi kendinizi avutup saçma bahanelerle daha cevabımı dinlemeden konuyu kitlemeniz forum adaletini yeterince gösteriyor.

Neyse konuyu tekrar açıklayayım blind Guardian dan Dm engelsiz site aldım ve bana bir süre biçmedi bunu hiç bir zaman belirtmedi kendisine sınırsız ne kadar basarsam basayım engel yemeyecek mi diye sorduğumda evet cevabını aldım ss ini de paylaşmıştım zaten. Kendisi 0 hesap açıp bastığımı iddia etti hiç bir zaman 0 hesap açmadım Dm için kullanmam da zaten 😀 bastığım hesaplar en az 2 3 senelik hesaplar oluyor bu yüzden ilk o lafını çürütüyorum, 2. Daha toplasan 100 dm bile basmadan engel yemiş site yapacak birşey yok ne 😀 böyle mi yardımcı oluyor diğer müşterilerine de, hepiniz şikayet cevaplarında desteklemeyi biliyorsunuz gruplarda arkasından konuşuyosunuz iki yüzlüsünüz,

Kendi sitesinde bastığını söylüyor bu bana kurduğu site kusurlu diye bu kusuru kapatmaz üslubu da kaba 1 hafta dayandığını söylemiş

Siteyi 19 Mayıs günü kurmuş gördüğünüz gibi

23 Mayıs günü sitenin engel yediğine dair kanıt hani 1 hafta 😀 yardım istemişim 1 gün sonra ısrara karşı bakıyor hadi bunu da geçtim şimdi en ufak şeye odaklanıp konuyu kitlersiniz yine.

Sc konusuna değindim ve bunu ek olarak söylemiştim konu bu değildi ama herkes buna yoğunlaşıp konuyu kapatmaya çalışmış, onu da cevaplayayım başkalarına kurup 1 ay gitmesinin nedeni kendisi siteleri redpage yememe metoduyla kuruyor sc yi sattığın kişide metod mu var 😃 eğer bu konuyu da değerlendirmek istiyorsanız site açalım deneyelim 1 gün dayanacak mı sc,

Konu zaten sitenin açık olup olmaması değil 4. Günden Dm engeli yemesi, azıcık adminler taraf tutmayı bırakır da gerçekten adaleti sağlamaya çalışırsa, forum daha sağlıklı ve düzgün bi yer olabilir.

Para iadesi talep ediyorum.

Credits
116,210
Rating - 0%
Taraf tuttuğumuz vs yok şunu söylemekten vazgeçin önce. Konunu kapatmaya da hevesli değildik orda gereken yorumları vs yaptık. Tekrar şikayetin varsa @Lastromance bu konuyla ilgilenebilir, o daha çok anlar. Bir önceki konuda o da ilgilenmisti zaten

Credits
3,023
Rating - 0%
Scripti bana özelden dosya olarak yolla. 1 Gün test edelim bakalım.
bak hala sc diyorsun, konu sc değil ben bunu ek olarak belirttim, size diyorum ki bana açılan sınırsız dm engel yemeyen sitet 4. günden engel yedi telafi yok konu bu

Aptul

Alien
Credits
2,331
Rating - 100%
Hayla site kurdurmaya çalışanlara site kurdurtuyomusunuz gerçekten priv sc diye ortalıkta dönen scler paylaşılmakta çok komedi bu adamlar yaw

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
bak hala sc diyorsun, konu sc değil ben bunu ek olarak belirttim, size diyorum ki bana açılan sınırsız dm engel yemeyen sitet 4. günden engel yedi telafi yok konu bu
Ben dünde aynı açıklamayı yaptım, şimdi de aynı açıklamayı belirtiyorum. "%100, ENGEL YEMEYEN SINIRSIZ FULL PREİMUM DELUXE SİTE" gibi bir tabir mevcut değil. Mevcut olan tek şey, "belirli olan süreyi uzatmaktır" Şu an yapılacak tek şey, @ولي أعمى tarafından sana tekrar bu servisin sağlanması fakat bunu lütfen kendisinin söylediğini harfiyen uygulayarak yap. Konunun bizzat takipçisi olacağım, çünkü methodları çalışıyor. Bir tanesini bizzat ben verdim.

Credits
3,023
Rating - 0%
Ben dünde aynı açıklamayı yaptım, şimdi de aynı açıklamayı belirtiyorum. "%100, ENGEL YEMEYEN SINIRSIZ FULL PREİMUM DELUXE SİTE" gibi bir tabir mevcut değil. Mevcut olan tek şey, "belirli olan süreyi uzatmaktır" Şu an yapılacak tek şey, @ولي أعمى tarafından sana tekrar bu servisin sağlanması fakat bunu lütfen kendisinin söylediğini harfiyen uygulayarak yap. Konunun bizzat takipçisi olacağım, çünkü methodları çalışıyor. Bir tanesini bizzat ben verdim.
%100 engel yemeyen falan yok eyw ama 4. günden yiyipde bu çocuk gelip bana yapacak birşey yok derse o olmaz işte 1 ay dayanır eyw 2 site açtırdım ilk site 20 25 gün dayandı hadi onu geçtim bu 2. site 4. günden patlıyor ve hiç bir türlü iade yapılmıyor diyorum ki site telafisi yap canım isterse haftasonu yaparım diyor bu nasıl bir üslup amk

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
%100 engel yemeyen falan yok eyw ama 4. günden yiyipde bu çocuk gelip bana yapacak birşey yok derse o olmaz işte 1 ay dayanır eyw 2 site açtırdım ilk site 20 25 gün dayandı hadi onu geçtim bu 2. site 4. günden patlıyor ve hiç bir türlü iade yapılmıyor diyorum ki site telafisi yap canım isterse haftasonu yaparım diyor bu nasıl bir üslup amk
Sen, sana telafi yapacağını söylediği halde mi "telafi istiyorum" diye konu açıyorsun? Bu yaptığın mantıklı mı? Gelip buraya "üslubu yanlış, çalışırken dikkat edin. vs." türünde konu açacaksın o zaman. 4. Günden yiyorsa, bunun scriptle alakalı bir problem olmadığını yüz bin kez daha belirteceğim sanırım. Daha 5-6 gün önce, bizzat ben ona verdiğim method ile script gömdüm. Hala çalışıyor, sana bunu anlatmaya çalışıyorum, eğer ki bilmeyerek dahi olsa bir hata yaptıysan biraz bekle zaten sana telafi sağlayacaktır. Sınav haftasındayız genel olarak ve onlar öğrenci, bu yüzden meşgul olabilir.

Credits
3,023
Rating - 0%
Sen, sana telafi yapacağını söylediği halde mi "telafi istiyorum" diye konu açıyorsun? Bu yaptığın mantıklı mı? Gelip buraya "üslubu yanlış, çalışırken dikkat edin. vs." türünde konu açacaksın o zaman. 4. Günden yiyorsa, bunun scriptle alakalı bir problem olmadığını yüz bin kez daha belirteceğim sanırım. Daha 5-6 gün önce, bizzat ben ona verdiğim method ile script gömdüm. Hala çalışıyor, sana bunu anlatmaya çalışıyorum, eğer ki bilmeyerek dahi olsa bir hata yaptıysan biraz bekle zaten sana telafi sağlayacaktır. Sınav haftasındayız genel olarak ve onlar öğrenci, bu yüzden meşgul olabilir.
Böyle telafi belirtme şekli mi olur dalga geçer gibi konuşuyor keyfim isterse telafi ne demek ya, azıcık empati yapmanı rica ediyorum benden bi hizmet alıyosun hizmette 4. gününden bir kusur alıyorsun bunu düzgün bi dille anlatıyosun sana herhangi bir süre belirtmeden yapacak bişey yok şans işi diyorum ve verdiğin para çöp oluyor. keyfim isterse yeni site kurarım bi ara :D

Credits
13,693
Rating - 100%
birincisi 100 dm basamazsın , "100 dm bastım diyorsun ya " biz bu işe senelerımızı aylarımızı verdik , öncelıkle dm de engel yeme su sekıldır (siteden bahsetmiyorum normal engel) ilkde 16 dm basılır , ardından 2 dk arayla 60 a yakın basılır , 60 dan sonra eskıde olsa 1 haftalık bir dm engeli yer yada hesap sana ait degılse kapanır. yalan söyledigin burdan belli kardeşim. 2. olarak ben sana bir telafı yapabılıcegımı ancak haftasonunu beklemenı söyledim. Sen dinlemeden şikayet konularını açtın , 3. olarak dm engelı yemen tamamıyla senın yaptıgın durumlarla alakalıdır. 1 aydan uzun süredir kullanan kısılerıde biliyorum dediklerime uyarak. Ha şunuda söyliyeyim sitelerini kapatıcam , nede yaptıgın durumlardan dolayı telafi yapmıcam. Dedıklerıme uysaydın siten dm de engel yemezdi zaten kardesım

Credits
3,023
Rating - 0%
birincisi 100 dm basamazsın , "100 dm bastım diyorsun ya " biz bu işe senelerımızı aylarımızı verdik , öncelıkle dm de engel yeme su sekıldır (siteden bahsetmiyorum normal engel) ilkde 16 dm basılır , ardından 2 dk arayla 60 a yakın basılır , 60 dan sonra eskıde olsa 1 haftalık bir dm engeli yer yada hesap sana ait degılse kapanır. yalan söyledigin burdan belli kardeşim. 2. olarak ben sana bir telafı yapabılıcegımı ancak haftasonunu beklemenı söyledim. Sen dinlemeden şikayet konularını açtın , 3. olarak dm engelı yemen tamamıyla senın yaptıgın durumlarla alakalıdır. 1 aydan uzun süredir kullanan kısılerıde biliyorum dediklerime uyarak. Ha şunuda söyliyeyim sitelerini kapatıcam , nede yaptıgın durumlardan dolayı telafi yapmıcam. Dedıklerıme uysaydın siten dm de engel yemezdi zaten kardesım
100 dm bastım demedim toplasan 100 dm bile basamadım dedim git tüm mesajlara bak tg de her yerde bu yazdığımı görürsün bu 1.

2. olarak keyfim isterse telafi yaparım diye birşey yok sana yazıyoruz her mesajı 2 gün bekletiyosun sonra şikayet konusu açtın diyosun e bana bişey söyle de ona göre haraket edeyim mesajlara bakmıyosun.

3. ben derdimi kaç defa desemde anlatamıyorum anlamak istemiyorsun diyorum ki sana 0 hesapla basmaıdm hiçbir zaman 2 hesap vardı onlarda 2 3 senelik hesaplar hala boş boş dediklerimi yapmadın diyorsun, ne siteleri kapatma hakkın var ne de telafi yapmama hakkın var yolla paramı derken güzel telafi diyince hemen bozuntu :D @SkullZ telafi bekliyorum

Credits
13,693
Rating - 100%
100 dm bastım demedim toplasan 100 dm bile basamadım dedim git tüm mesajlara bak tg de her yerde bu yazdığımı görürsün bu 1.

2. olarak keyfim isterse telafi yaparım diye birşey yok sana yazıyoruz her mesajı 2 gün bekletiyosun sonra şikayet konusu açtın diyosun e bana bişey söyle de ona göre haraket edeyim mesajlara bakmıyosun.

3. ben derdimi kaç defa desemde anlatamıyorum anlamak istemiyorsun diyorum ki sana 0 hesapla basmaıdm hiçbir zaman 2 hesap vardı onlarda 2 3 senelik hesaplar hala boş boş dediklerimi yapmadın diyorsun, ne siteleri kapatma hakkın var ne de telafi yapmama hakkın var yolla paramı derken güzel telafi diyince hemen bozuntu :D @SkullZ telafi bekliyorum
sitelerini kapatma hakkım var 1 hafta garanti veriyorum , 2 sitendede 1 hafta geçti çee

Credits
13,693
Rating - 100%
1 hafta garanti verdiğini 1 hafta sonra da istersen siteleri kapatabileceğin hakkını bana nerede haber verdiğini gösterirsen kapat kanka
1 hafta garanti , 1 hafta acık kalacagı anlamına gelir 1 hafta sonrasında hiç bir şey yapamazsın

Credits
3,023
Rating - 0%
şaka gibi aq düzgün bi şekilde telafi yaparsın konu kapanır hala inatla uzatıyorsun adminlerde telafi yapmanı söylüyor

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread