200K altı siteler satılık (2 Viewers)

U

Unbalanced

Alexa 200K altı da pa 25 30 arası shell satılır Yabancı global alexa 200 k altı siteler da pa 25 'den yukarıda

Last edited by a moderator:
Credits
0
Rating - 0%
shell url değil, domain istedim börücüm, bu aralar bombalar ile fazla vakit geçirdin galiba çee
börücün sana kurban olsun. Farklı kimyasallar deniyorum c4 için e haliyle kafa da bir milyon. bu arada c4 formulu yakında spyhackerz.com'da :pçeeçee

Credits
0
Rating - 0%
börücüm bekliyoz bak kaç kişi c4 bekliyor biri yazdı o gün, dedim git börüye sor çee
gomtan devlet yakamda yoksa yakar yıkarım burayı :D Aslında Ayyıldız'da açıcam bomba konularını ki terörist ilan edilsin forum amk çeeçee

• Like
Reactions: sky
U

Unbalanced

shell url değil, domain istedim börücüm, bu aralar bombalar ile fazla vakit geçirdin galiba çee
Site URL atsam bakacan swgeçip Shell Atacan demi çee

U

Unbalanced

bu adam netti size ula çee
Elimde 3 site var 300 k altı da pa 25 35 arası biri 110 k da biri 253 k da biri 300 k alıcı taliplerimi bekliyorum.

Credits
201,695
Rating - 95%
kaç para istiyorsun fiyatını söyle nulen ? shellerin fiyatı yani yanlış anlaşılmasında çee

Credits
201,695
Rating - 95%
Shell + @Gök-Börü tek gece sen söyle otelde bizden olsun

garip börünün ne suçu var çee shellere gelecek olursak piyasa şartlarında 70 tl ederler oda global alexa ise. Yok satmıyım ben link ekliyim dersen tanesine 15 tl verirler, yani 50 müşteri bulsan birşeyler kazanırsın. Bende yığınla böyle site var 2000 adet yaklaşık, bu siteleri bir hacklinkci değilde kişisel sitesine seo peşinde olanlar 150 tl verir.

U

Unbalanced

garip börünün ne suçu var çee shellere gelecek olursak piyasa şartlarında 70 tl ederler oda global alexa ise. Yok satmıyım ben link ekliyim dersen tanesine 15 tl verirler, yani 50 müşteri bulsan birşeyler kazanırsın. Bende yığınla böyle site var 2000 adet yaklaşık, bu siteleri bir hacklinkci değilde kişisel sitesine seo peşinde olanlar 150 tl verir.
100 verirsen tamam ortalıkta hacklink hacklink diye gezenler böyle paralar içinmi aq böyle piyasanın içinden geciyim

Users who are viewing this thread