2018 litespeed config okuma (1 Viewer)

sky

BABA
Credits
0
Rating - 0%
Her serverde cpden okuayamazsiniz. Omur ile konustum ben bu sunucu yeni oldugu icin tam opt. edilmemis. Farkli serverlerde cpden okumak istediginizde 401 verir onunda bypassi var ileride paylasirim eline saglik cavdar :)

Credits
152
Rating - 0%
Her serverde cpden okuayamazsiniz. Omur ile konustum ben bu sunucu yeni oldugu icin tam opt. edilmemis. Farkli serverlerde cpden okumak istediginizde 401 verir onunda bypassi var ileride paylasirim eline saglik cavdar :)
eyw evet bazı cpanellerde 401 veriyor onun için farklı bir yöntemi var onuda çekicem :D kanal ilerlerdikçe

• Like
Reactions: sky
B

BlackDewil

2018 litespeed bypass bu değil , yöntem tamamen farklı :) eline sağlık.

B

BlackDewil

her yöntemini tek konuda paylaşırsak :D kanal nasıl büyücek forum nasıl büyücek yavaş yavaş foruma yeni katılanlarında öğrenmesi lazım
haklısın kardeşim eline sağlık. hayırlı olsun rankın da

Credits
152
Rating - 0%
15 kernelli bir sunucu basita kaçmiş biraz ama dedigin litespeed 18 %10 sürümde geçerli cpanelden okuma eskide kaldi kardeşim ama video içerigi iyi.
forumda üyeler arttıkça kanaldada izlenmeler artıkça asıl işlere geçicez şimdi kanal tam büyüme aşamasında yeni olduğu için direk en büyük konulardan başlarsak kanalda içerik çıkartamam ama burada özel bölümlerde paylaşım yapabilirim

Credits
0
Rating - 0%
kendini geliştirmek isteyenler için güzel bir konu olmuş kanalınızı takip ediyorum başarılar

Users who are viewing this thread