24 Saatte 96 dolara kadar kazanma! (1 Viewer)

Credits
1
Rating - 0%
your balance should be more than 500$ for withdraw, diyor. yani çekim yapmak için 500 doları bulmak lazımmış..

Credits
171
Rating - 0%
Çekim için 200 dolardan 500 dolara çıkartmışlar..gerekçe olarak ödeme yoğunluğuymuş..inşallah yalan dolan değildir

Credits
1,322
Rating - 0%
Site sizi kendine bağlamak için oluşturulmuş ne yazık ki. 15 dakikada bir girmek için sürekli trafik oluşturuluyor. Captcha çözerek vaktiniz çalınıyor. İnsanların biriktirebildiklerini gördüklerinde 200 dolar olan alt limit 500 e çıkarılmış yarın 750 dolar olmayacağının garantisi yok. Çoğu kişi şu an saf dışı kaldı bile. İçerde 400 dolar biriktirsen ne yazar ?

Credits
284
Rating - 0%
Nesi yalan açıklar mısın? ya da şikayet mi edeyim? Sizden herhangi yatırım yapmanızı da istemedim withdrawları gönderiyorlar çevremden de ödeme alan var scam avlıyacak olsam yatırımlı bir site veririm 3 günlük insanlarsınız sanki çekim talebi oluşturdunuz gelmedi de yalan diye yorum atıyorsunuz.

Credits
284
Rating - 0%
Site sizi kendine bağlamak için oluşturulmuş ne yazık ki. 15 dakikada bir girmek için sürekli trafik oluşturuluyor. Captcha çözerek vaktiniz çalınıyor. İnsanların biriktirebildiklerini gördüklerinde 200 dolar olan alt limit 500 e çıkarılmış yarın 750 dolar olacağının garantisi yok. Çoğu kişi şu an saf dışı kaldı bile. İçerde 400 dolar biriktirsen ne yazar ?
Bu da bir bakış açısı burada bu yazıyı yazana kadar python öğrenirsin bot yazarsın bugün ki 3. bot yazımımı yaptım...Aynı şekil de 100den fazla kripto musluk sitelerine de bot yaptım kendim için günlük gelen aktif ücret şu an ki borsa olumsuzluğuna rağmen 1.1 dolar...

Credits
1,322
Rating - 0%
Bu da bir bakış açısı burada bu yazıyı yazana kadar python öğrenirsin bot yazarsın bugün ki 3. bot yazımımı yaptım...Aynı şekil de 100den fazla kripto musluk sitelerine de bot yaptım kendim için günlük gelen aktif ücret şu an ki borsa olumsuzluğuna rağmen 1.1 dolar...
Python biliyorum ve bir sürü gerçek hayat projem var (arduino ile güdümlü) ve şu an javada da uygulamalar yapıyorum. Bot yapmak da mantıklı tabi idare edebiliyorsan, karşılıyorsa tebrik de ederim. Bilmeden konuşman anlamsız. Bu 10 günün sonunda paranı çekemeyeceğini düşünüyorum, görelim bakalım. Saygılar...

Users who are viewing this thread