abaza avı şikayet (2 Viewers)

Credits
21
Rating - 0%
2 gün önce twitter hesabı aştım abaza avı için sonra yazdı bi adam adam merhaba selam felan bende show istermisin felan dedim kabul etti 15 tl bu aradasonra bu mal 1 saat uğrasştı papara hesabı kurmak için kurdu hesabı attı parayı sonra engelledim ben bunu gitti baska 1 hesap tan yazdı niye dolandırdım bende kız sesi arşivinde olan ses kayıtları atıyodum özür dilerim felan sonra bu mal dedi hiç gerek yoktu söylesen veriridim sonra gittim kendi sesimle görüşmek üzere kardeşim dedim bu adam sinirlendi tabi şimdi yazıyo seni siber suçlara şikayet etcem diye kurtuluşun yok felan bu arada zorla yaptırmadım adam hatta bu mal paparı halledemiyodu ben dedim bosver azgınlıktan 1 saat uğraştı yapmak için sizce bişe olurmu yada ailem bunu öğrenebilirmi ?

Credits
21
Rating - 0%
agalar bide instayla twitterın emaili değiştirdim sonra o emaili devre dışı bırak tım telefon numarasınıda abd den bi tane yaptım ve hesapları devre dışı bıraktım bi işe yararmı

Credits
21
Rating - 0%
5 saatte 80 tl toplamıştım bu ibne çıkmasa adamlarda para bıakmazdım yinede içimde kuşku kalıyo babam felan öğrenir diye

Derce 

Only Sex.
Credits
28,008
Rating - 100%
5 saatte 80 tl toplamıştım bu ibne çıkmasa adamlarda para bıakmazdım yinede içimde kuşku kalıyo babam felan öğrenir diye
senin paparayı kız ismi ile açman çok mantıklıymış. benim aklıma hç gelmedi böylr birşey :) fake tc ile de açmaya tedirginim

Credits
21
Rating - 0%
demin baktım piçin twitterına yanıtlara felan oropu cocugu halen devam ediyo abazalıga devam ediyo bütün kızlara yazıyo durmaksızın bu nasıl yokluktur amk

Credits
188
Rating - 0%
Kardeşim öncelikle yaptığın suçtur eğer adam ssleri falan alıp sibere verirse para cezası yeme ihtimalin büyük eğer ki dolandıracaksan elinde iki üç show videosu bulundur onu atarsın ceza yemezsin anlamadıysan instanı yaz anlatırım.

Users who are viewing this thread