Abaza avı (1 Viewer)

Credits
66
Rating - 0%
Her bilgiye sahibim hesap hazır resimler hazır sesi de hallediyorum bir şekilde ama bir türlü dusuremiyorum kesin ve hızlı sonuç veren methodunuz var mi

Credits
960
Rating - 0%
Millette para yok. Olanda temas istiyor. Aşırı zaman gidiyor. Bazı sosyal medyalarda hediye yollama falan var. Orda belki hediye et falan diyebilirsin. Hızlı olmaz.

Credits
66
Rating - 0%
Millette para yok. Olanda temas istiyor. Aşırı zaman gidiyor. Bazı sosyal medyalarda hediye yollama falan var. Orda belki hediye et falan diyebilirsin. Hızlı olmaz. -=Stripped Content=-
Arkadaş yapıyor ses bile atmadan 1k aldığı bile oluyor ama nasıl yapsam bilmiyorum

Credits
0
Rating - 0%
Her bilgiye sahibim hesap hazır resimler hazır sesi de hallediyorum bir şekilde ama bir türlü dusuremiyorum kesin ve hızlı sonuç veren methodunuz var mi
Ödemede sıkıntı yaşıyorsan iban fln bende ad soyad istemiyor methodumda var instagram/win6dows beraber iş yapariz nasil oltaya hizli bir sekilde getirirsin methodlari kendi capimda sosyal muhendislik olarak var

Credits
960
Rating - 0%
Arkadaş yapıyor ses bile atmadan 1k aldığı bile oluyor ama nasıl yapsam bilmiyorum
Kanıt sana yolladı mı?. Öyle diyenler var evet. Bazılarında bal akıyor. 1k'da yollanmaz yani. Bence işin içinde başka iş vardır.

Users who are viewing this thread