Yardım Admin Paneli Yazmak ve Entegre Etmek (1 Viewer)

Credits
2,348
Rating - 100%
Merhaba dostlar nasılsınız? umarım iyisinizdir. Sizlere bir soru soracağım bazı yerlerde gördüm HTML CSS JS ile yazılmış sitelere admin paneli filan yapıyorlar. Eğitim var bunun hakkında YouTube üzerinde ama hiç bir şey tam anlaşılmıyor. Nasıl yapıldığını bilen yardım edebilir mi? Fikir verebilir mi? VEYA BU KONUDA İYİ İSE VE İDDİALI İSE ÜCRET KARŞILIĞINDA EĞİTİM VEREBİLİR Mİ?

Castiel 

obsesif kompülsif bozukluk hastası
Credits
5,160
Rating - 100%
kısaca anlatayım
  1. Admin paneli için bir sayfa oluşturun. Bu sayfada, yönetim işlemleri için gerekli formlar ve sekmeler olmalıdır.
  2. Veritabanı kullanarak, admin paneli sayfasındaki formlar aracılığıyla verileri kaydedin ve güncelleyin.
  3. Admin paneli sayfasına erişimi kısıtlamak için yetkilendirme (authentication) ve izinler (authorization) sistemi oluşturun. Bu, sadece yetkili kullanıcıların admin paneline erişebilmesini sağlar.
  4. Admin paneli sayfasındaki işlemleri gerçekleştirmek için JavaScript kullanın. Örneğin, form verilerini göndermek veya veritabanından verileri çekmek için JavaScript kodları yazabilirsiniz.
  5. Admin paneli sayfasının görünümünü düzenlemek için CSS kullanın.

uzmaşmak için araştırma yapmalı eğitim almalısın

Credits
2,348
Rating - 100%
kısaca anlatayım
  1. Admin paneli için bir sayfa oluşturun. Bu sayfada, yönetim işlemleri için gerekli formlar ve sekmeler olmalıdır.
  2. Veritabanı kullanarak, admin paneli sayfasındaki formlar aracılığıyla verileri kaydedin ve güncelleyin.
  3. Admin paneli sayfasına erişimi kısıtlamak için yetkilendirme (authentication) ve izinler (authorization) sistemi oluşturun. Bu, sadece yetkili kullanıcıların admin paneline erişebilmesini sağlar.
  4. Admin paneli sayfasındaki işlemleri gerçekleştirmek için JavaScript kullanın. Örneğin, form verilerini göndermek veya veritabanından verileri çekmek için JavaScript kodları yazabilirsiniz.
  5. Admin paneli sayfasının görünümünü düzenlemek için CSS kullanın.

uzmaşmak için araştırma yapmalı eğitim almalısın
teşekkür ederim hocam

Users who are viewing this thread