Adminden tokat yedim. (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
2,010
Rating - 100%
Telegramda Arbaers isimli kişi, toplamda 80 tl zar oyunu kaybetti ancak bu parayı bana atmıyor spotify hesabı aç parayı atacağım dedi açmadım parayı atmıyor atması gereken para 80 tl zar oyunu için spotify ne alaka, yazdığım zaman Spotify nerde diyor açıklamasını yapıyorum ya görüldü atıyor ya da mesaja bakmıyor. Oyalıyor sürekli , Screenshot_2023-12-22-19-42-16-862_org.telegram.messenger.jpgScreenshot_2023-12-22-19-41-47-687_org.telegram.messenger.jpgScreenshot_2023-12-22-19-41-43-445_org.telegram.messenger.jpg

Credits
201,695
Rating - 95%
Mece dememe rağmen ilgilenmiyor ve görüldü atıyor, anlamadım admin mi kolluyorsunuz?
yok kardeşim durum öyle değil sende biliyorsun ama sanırım paraya sıkıştın ve artık bize kadar sallamaya başladın , Sen Arbears ile zar oynarken bana söyledinmi yada bana sordunmu? biz kendi aranızdaki oynadığınız bu saçma kumara kefilmi oluyoruz ? bundan bizeneki ! neden bundan biz yada ben sorumlu olayım senin zar paranın peşinden koşayım , lütfen biraz kafanı kullan.

Credits
2,010
Rating - 100%
yok kardeşim durum öyle değil sende biliyorsun ama sanırım paraya sıkıştın ve artık bize kadar sallamaya başladın , Sen Arbears ile zar oynarken bana söyledinmi yada bana sordunmu? biz kendi aranızdaki oynadığınız bu saçma kumara kefilmi oluyoruz ? bundan bizeneki ! neden bundan biz yada ben sorumlu olayım senin zar paranın peşinden koşayım , lütfen biraz kafanı kullan.
Olay tamamen adminin dolandırıcılığından kaynaklanıyor, ben zar oynarken neden başka bir admine bildireyim ki? Admin yaptığınız adama kefil değilseniz neden admin ya da ?

Credits
201,695
Rating - 95%
Olay tamamen adminin dolandırıcılığından kaynaklanıyor, ben zar oynarken neden başka bir admine bildireyim ki? Admin yaptığınız adama kefil değilseniz neden admin ya da ?

sen bana sormak zorunda değilsin ama ben senin paranı kurtarmak zorundayım öyle demek çee fazla bişey yazmıcam yaşını belli ediyorsun tartışmıcam esenlikler.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread