Aldatıldım :( (1 Viewer)

Credits
5,279
Evet dostlar okulun son günü doğum günümden bir gün sonra gözlerimin önünde aldatıldım. Okulun son günü eski sevgilisiyle sarıldı ve okul çıkışı onunla takılmış. Ne yapacağım hiç bir fikrim yok çok kötü hissediyorum.
Tavsiyelerinizi bekliyorum :/

Credits
2,277
aga be olur öyle şeyler bende aylar önce ayrıldığım kıza hala özlem duyuyordum üzülüyordum dün gece bi engelini kaldırdım instasına girdim boş yere kendimi yoruyormuşum .... hiç takılma kızmı yok..

Credits
5,279
aga be olur öyle şeyler bende aylar önce ayrıldığım kıza hala özlem duyuyordum üzülüyordum dün gece bi engelini kaldırdım instasına girdim boş yere kendimi yoruyormuşum .... hiç takılma kızmı yok..
keşke ilk başta sevmeseydi de bu kadar anı biriktirmeseydik be beraber. hepsi yalanmış...

Credits
5,279
senin kız zaten adam değilmiş sen bunu

hele dediğin gibi biri ise senin onun adını ertesi gün hatırlıyor olman hata
silemiyorum ki be. o kadar anı o kadar yaşanmışlık. doğum günümden bir gün sonra böyle yapması hele beni o kadar parçaladı ki :(

Credits
1,596
konuştuk. sana böyle yapmak istemezdim. yaşananlar yalan değildi. igrenç bi insanım vs.vs. gibi uzun uzun yazdı
bunun benzerini 3 sene önce duymuştum, sonrasında ise dersimi alıp daha hiçbir kıza bu fırsatı vermedim. Sana önerim ise şu kızla daha fazla muhatap olma farklı kızlara bak onlarla takıl ve o kıza göstermeye çalışmadan bunu yap hayatını daha iyi yaşa.
silemiyorum ki be. o kadar anı o kadar yaşanmışlık. doğum günümden bir gün sonra böyle yapması hele beni o kadar parçaladı ki :(
sana tavsiyem bundan sonra kız milletine bu kadar anlam yükleme..

Durden 

existence is not real.
Credits
1,735
Engelle , ilişkini kes ve hayata devam et. Kendini geliştir , güçlü makamlar et zaten aşırı pişman olur bunun yanında birisi gider birisi gelir siktir et. Demek kolay fakat acı çekeceksin bunun yanında kendine zarar vermeye çalışma dediğim gibi işine bak , derslerine çalış.

Durden 

existence is not real.
Credits
1,735
Engelle , ilişkini kes ve hayata devam et. Kendini geliştir , güçlü makamlar et zaten aşırı pişman olur bunun yanında birisi gider birisi gelir siktir et. Demek kolay fakat acı çekeceksin bunun yanında kendine zarar vermeye çalışma dediğim gibi işine bak , derslerine çalış.
Ayrıca kızın ben iğrencim vs vs demesine aldırma kendi vicdanını rahatlatmaya çalışıyor seni düşünmüyor kız rasyonel egoist. Bu yalanlara kanma , kendini geliştir ve kendinin dostu ol.

p6743 

test
Credits
7,750
Hayatım boyunca hiç sevgilim olmadı bu yüzden vereceğim tek tavsiye sevgili yapmaman olacaktır iyi forumlar.

Credits
40,820
Karı kız işi boş hele genç yaşındaki ilişkilerin de büyük çoğu boş hepsi lise aşkı şimdilik salla o işleri ve derslerine odaklan

Credits
5,279
Erken kurtulman iyi bir şey dostum bugün olmasa yarın olacaktı belli ki, git sadaka ver erken kurtulmuşsun :)
kimsenin takip etmediği hesabımda profil fotoğrafımızda ikimiz vardık. şimdi kaldırmamı istemiş onu. ben sırf o istediği için kaldırmasam ne olabilir en fazla?

Credits
5,279
Erken yaşta güzel bi tecrübe olmuş olarak say agam bunu
öyle bakmaya çalışıyorum ancak sindirmesi bi hayli zor. gündüzleri sıkıntı yok bi şekilde arkadaşlar, oyun , vs. cok acıtmıyor canımı ama gece olunca çok kötü oluyorum be aga

Credits
5,279
Ayrıca kızın ben iğrencim vs vs demesine aldırma kendi vicdanını rahatlatmaya çalışıyor seni düşünmüyor kız rasyonel egoist. Bu yalanlara kanma , kendini geliştir ve kendinin dostu ol.
verdiğin tavsiyeler için sağ ol. evimin karşısında çalışıyor olmasa belkide unutmak daha kolay olurdu

Credits
1,490
Evet dostlar okulun son günü doğum günümden bir gün sonra gözlerimin önünde aldatıldım. Okulun son günü eski sevgilisiyle sarıldı ve okul çıkışı onunla takılmış. Ne yapacağım hiç bir fikrim yok çok kötü hissediyorum.
Tavsiyelerinizi bekliyorum :/
arkadaşım kardeşim diyen kızla zaten olmaz net ona gidicek aga sende düşünmemeye çalış ,hobi falan bul

Users who are viewing this thread