Amgailesi Kapandı mı? Kim kapattı. (1 Viewer)

Credits
36,084
Rating - 100%
Hepinize Merhaba arkadaşlar ben @TycoN 🖤 yaklaşık 3 hafta önce yaptığım saldırıyı ilk defa burada itiraf ediyorum. Sorumlulukların hepsi bana aittir. Saldırının spyhackerz.org ile bir bağlantısı yoktur.
@Tuna adlı yarı fenomenin yönettiği @amgailesi en son 4 milyon küsür takipçi sayısına sahipti.
Takipçileri tarafından büyük ilgi ile sevilerek takip edilen sayfanın hayranı kadar haterlarıda vardı.
İşte en büyük haterlarından biride bendim.
Sayfayı 1 sene boyunca inceledim. Açık aradım. Ve uygun methodlarla 3 kere kapatmayı başardım...
İlk kapatmada açmayı başardılar..
2. Kapatışımda daha farklı yöntemler kullandım ancak ondada açtılar..
3. Deneyişimde tahminimdende sert bi şekilde hesabı kalıcı kapattım.
Buyrun kanıt: https://www.instagram.com/s/aGlnaGx...362494871880_36900964096&utm_medium=copy_link

İnstagram: @nuro10line_

Up çekelim konu kaybolup gitmesin..

Last edited by a moderator:

Ömer

+18
Credits
1,940
Rating - 0%
Hepinize Merhaba arkadaşlar ben @TycoN 🖤 yaklaşık 3 hafta önce yaptığım saldırıyı ilk defa burada itiraf ediyorum. Sorumlulukların hepsi bana aittir. Saldırının spyhackerz.org ile bir bağlantısı yoktur.
@Tuna adlı yarı fenomenin yönettiği @amgailesi en son 4 milyon küsür takipçi sayısına sahipti.
Takipçileri tarafından büyük ilgi ile sevilerek takip edilen sayfanın hayranı kadar haterlarıda vardı.
İşte en büyük haterlarından biride bendim.
Sayfayı 1 sene boyunca inceledim. Açık aradım. Ve uygun methodlarla 3 kere kapatmayı başardım...
İlk kapatmada açmayı başardılar..
2. Kapatışımda daha farklı yöntemler kullandım ancak ondada açtılar..
3. Deneyişimde tahminimdende sert bi şekilde hesabı kalıcı kapattım.
Buyrun kanıt: https://instagram.com/stories/nuro1...ce=ig_story_item_share&utm_medium=share_sheet

İnstagram: @nuro10line_

Up çekelim konu kaybolup gitmesin..
Kanıtlar bana göre yetersiz 2 aydır kapalı hesap ztn

Ömer

+18
Credits
1,940
Rating - 0%
Knkm kendisi 2 ay önce kapalı olduğunu söylemiş zaten.

Ss lerde tarihte var.
En sonki şikayeti instagram üzerinden yapmadığım için bildirimi gelmedi. 2 kere kapattığıma inanıyorsun 3. Kapattığıma mı inanmıyorsun.
Aşk olsun :(
View attachment 21700
Kapadiysan helal olsun ama 2 aydır kapalıydı tekrar acamadilar

Baristec

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
291
Rating - 0%
Knkm kendisi 2 ay önce kapalı olduğunu söylemiş zaten.

Ss lerde tarihte var.
En sonki şikayeti instagram üzerinden yapmadığım için bildirimi gelmedi. 2 kere kapattığıma inanıyorsun 3. Kapattığıma mı inanmıyorsun.
Aşk olsun :(
View attachment 21700
kankam dalga geçtim kapattıysan helal olsun

Lastromance 

İyi bir oyunun, son söze ihtiyacı yoktur.
Credits
50,031
Rating - 100%
Valla bilemedim dostum ama eğer gerçekten kapattıysan temiz iş olmuş ellerine sağlık...

Users who are viewing this thread