Android RAT Cerberus, Alien, Anubis, Xerxes KURULUR! (1 Viewer)

Credits
5,330
Rating - 100%
Piyasadaki TÜM Android RAT'ları kurulur, basit RAT'lar değildir bunlar, başka RAT'larda bulamayacağınız "Enjeksiyon" özellikleri bulunmaktadır.
Genel olarak ***yasaklı**** programlarını hedef alan RAT'lardır, kişinin kripto hesaplarını, borsa hesaplarını, hatta ***yasaklı*** hesaplarını ele geçirebilirsiniz.
SMS okuma özelliği sayesinde 2'li SMS doğrulaması gereken tüm hesaplara giriş yapabilirsiniz.

AŞAĞIDAKİ LİSTEDE OLAN HEPSİ MEVCUTTUR:
Cerberus V2
Cerberus V4
Cerberus V10
Cerberus ELECTRO
Alien Botnet
Anubis 2.5
Xerxes
LOKI 2.0

resim_2022-01-26_000403.png

1643144880060.png

1643144938536.png

Adam akıllı fotosunu koyamadım, google dan bulursunuz fotosunu

1643145684384.png

Cerberus versiyonları görüntü olarak sadece rengi değişiyor, o yüzden versiyonların resmini paylaşma gereği duymadım

Credits
548
Rating - 0%
Piyasadaki TÜM Android RAT'ları kurulur, basit RAT'lar değildir bunlar, başka RAT'larda bulamayacağınız "Enjeksiyon" özellikleri bulunmaktadır.
Genel olarak ***yasaklı**** programlarını hedef alan RAT'lardır, kişinin kripto hesaplarını, borsa hesaplarını, hatta ***yasaklı*** hesaplarını ele geçirebilirsiniz.
SMS okuma özelliği sayesinde 2'li SMS doğrulaması gereken tüm hesaplara giriş yapabilirsiniz.

AŞAĞIDAKİ LİSTEDE OLAN HEPSİ MEVCUTTUR:
Cerberus V2
Cerberus V4
Cerberus V10
Cerberus ELECTRO
Alien Botnet
Anubis 2.5
Xerxes
LOKI 2.0

Adam akıllı fotosunu koyamadım, google dan bulursunuz fotosunu

Cerberus versiyonları görüntü olarak sadece rengi değişiyor, o yüzden versiyonların resmini paylaşma gereği duymadım
kral ben kurdum cerberus v4 ü ama girişte authorization key istiyor ne olur bi yardım et 2 gündür araştırıyorum bulamadım bi türlü

Credits
5,330
Rating - 100%
kral ben kurdum cerberus v4 ü ama girişte authorization key istiyor ne olur bi yardım et 2 gündür araştırıyorum bulamadım bi türlü
authorization key'i database içinde bulabilirsin
database içinde kayıtlı oluyor, içine bak incele çok rahatça alırsın

Credits
548
Rating - 0%
authorization key'i database içinde bulabilirsin
database içinde kayıtlı oluyor, içine bak incele çok rahatça alırsın
kral çok sağolasın valla yeni gördüm mesajı giriş yaptım ama botlara tıklayınca bu seferde loading de kalıyor ben virtualbox ubuntuya kurdum vds e kurmadığım için mi böyle oldu bunuda cevaplarsan aşırı iyi olur ya

Users who are viewing this thread