R3dh4X0r

🥀./R3dh4X0r sudo rm -rf /* belki bir gün..
Credits
4,175
Rating - 0%
başlıkta da olduğu gibi elinde çalışan android rat olan bana ulaşabilir mi karşılıksız kalmayacağına emin olun
işleyiş şu şekil olacak web tabanlı da olabilir android rat bana panel user pass verecek sw verecek veya local olarak kurulmuş ise de tw veya anydesk ile sizin cihaza bağlanarak kurbana serveri yedirmek olacaktır herhangi bir iletişim ağı bırakın arkadaşlar ben sizi bulurum.

R3dh4X0r

Credits
4,175
Rating - 0%
ek olarak kendin kuramıyor musun diyecekler de olacak
ortak ağ kullandığım için modem arayüzünden port forwarding ile rat portlarını açamamaktayım bu yüzden bağlantı gelmeyecek

modem arayüzüne erişimi olanlar da ulaşabilir bana sizin cihaza bağlanıp oradan da port açıp android rat panelini sizlere kurabilirim ücretsiz bir şekilde

Credits
1,405
Rating - 0%
ek olarak kendin kuramıyor musun diyecekler de olacak
ortak ağ kullandığım için modem arayüzünden port forwarding ile rat portlarını açamamaktayım bu yüzden bağlantı gelmeyecek

modem arayüzüne erişimi olanlar da ulaşabilir bana sizin cihaza bağlanıp oradan da port açıp android rat panelini sizlere kurabilirim ücretsiz bir şekilde
hangi rat

R3dh4X0r

Credits
4,175
Rating - 0%
anubis 8.0 var injectionlarda problem var fix calendar kısmına atıyor

bahse konu olan bu anubis lisanlı versiyonu olmadığı sürece patch edilmiş crack sürümlerinde üzülerek belirtirim ki ya virüslü oluyor ya da tam olarak çalışmama sorunları oluyor

en iyi
spyNote
droidjack
ahmyth
androrat
spymax

fakat bunların çoğu port forwarding yani yönlendirme statik ip gibi istemler ile karşımıza çıkmaktadır.

Credits
1,405
Rating - 0%
bahse konu olan bu anubis lisanlı versiyonu olmadığı sürece patch edilmiş crack sürümlerinde üzülerek belirtirim ki ya virüslü oluyor ya da tam olarak çalışmama sorunları oluyor

en iyi
spyNote
droidjack
ahmyth
androrat
spymax

fakat bunların çoğu port forwarding yani yönlendirme statik ip gibi istemler ile karşımıza çıkmaktadır.
banklogin lazım bunlar çöp

Users who are viewing this thread