R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Anlık Yüzü Gözüken Bütün İnstagram Hesaplarınız Kapatılır.
Lütfen method satıyormusun gibisinden boş boş rahatsız etmeyiniz sadece ticaret için yazınız.
Ticaret sadece spyhackerz.org üzerinden yapılacaktır. priv den veya pm yolu ile ulaşınız
priv ve pm atamayan gezgin üyeler bu konuya yorum yapsınlar ben onlara dönüş sağlarım.

Fiyat Hesaba göre değişiyor. detaylı bilgi için yazınız.
ESCROW KABUL !

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Her iki tarafında mağdur olmaması adına ticaret spyhackerz.org üzerinden yapılacaktır !.

Telegram,ICQ,Skype,Discord vb. dahil hiç bir sosyal medya hesabım yoktur sadece spyhackerz.org forumunda üyeliğim vardır adımı kullanarak dolandırıcılık yapıyorlar lütfen her ticaretinizi spyhackerz.org sitesinde yapınız ve MUTLAKA ESCROW KULLANINIZ.

Credits
1,870
Rating - 0%
Lütfen method satıyormusun gibisinden boş boş rahatsız etmeyiniz sadece ticaret için yazınız.
Ticaret sadece spyhackerz.org üzerinden yapılacaktır. priv den veya pm yolu ile ulaşınız
priv ve pm atamayan gezgin üyeler bu konuya yorum yapsınlar ben onlara dönüş sağlarım.

ESCROW KABUL !
aSksşsm

Credits
134
Rating - 0%

ESCROW KABUL !
.

zhugenu

SOYTARI
Credits
2,364
Rating - 0%
müşteriyi çektiğinde yaz fiyat anında pm kutunda :)
Dostum seni tanımam etmem fakat beni yanlış anlama, yabancı bir müşteri bulup kafası çalışan hiç kimsenin gelip sana aldığı fiyat ve para birimi üzerinden ödemeye yapacağını hiç sanmıyorum. Bunu işin kötü veya iyi olduğu için söylemiyorum.

Credits
170
Rating - 0%
anlık mı vuruluyor? belirli saati var mı? bilinen bir form mu? shop gerektirir mi? herhangi bir kanıt ya da işlem örneği var mı? pm lütfen.

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
anlık mı vuruluyor? belirli saati var mı? bilinen bir form mu? shop gerektirir mi? herhangi bir kanıt ya da işlem örneği var mı? pm lütfen.
Anlık instagram hesap kapatma olarak belirlenmiş işlem yoğunluğuna göre en geç gün içerisinde kapatılır shoptan kastın nedir ?
herhangi kanıt işlem örneği görmek istiyorsan profilme girip feedback tan ticaretlerime bakabilirsin iyi forumlar.

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Dostum seni tanımam etmem fakat beni yanlış anlama, yabancı bir müşteri bulup kafası çalışan hiç kimsenin gelip sana aldığı fiyat ve para birimi üzerinden ödemeye yapacağını hiç sanmıyorum. Bunu işin kötü veya iyi olduğu için söylemiyorum.
ben aklında olsun diye söyledim dostum hem beraber ticaret yapıyoruz hem o an methodu calısmayabilir vs.
zamanında bir cok arkadasıma buradan methodum calıstıgı halde kendim islem almayıp para almayıp musterileri onlara pasladıgım oluyor
@Fatih E de sorabilirsin.
vb.

Credits
170
Rating - 0%
Anlık instagram hesap kapatma olarak belirlenmiş işlem yoğunluğuna göre en geç gün içerisinde kapatılır shoptan kastın nedir ?
herhangi kanıt işlem örneği görmek istiyorsan profilme girip feedback tan ticaretlerime bakabilirsin iyi forumlar.
Shoptan kastım 41 ile yapılan herkesin bildiği kapatma yönteminden bahsediyorum. Bunun dışında mı bir işlem yapıyorsun? ayrıca işlem örneğini feedback'ten değil de görsel olarak görmek isterdim, lakin müşteri alacağı hizmeti merak ettiğinden çeşitli sorular sorabilir ve sen de yanıtlamakla yükümlüsün. Baştan savma üslup ile 10lira da olsa işlem yaptırmam. sana da iyi forumlar

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Shoptan kastım 41 ile yapılan herkesin bildiği kapatma yönteminden bahsediyorum. Bunun dışında mı bir işlem yapıyorsun? ayrıca işlem örneğini feedback'ten değil de görsel olarak görmek isterdim, lakin müşteri alacağı hizmeti merak ettiğinden çeşitli sorular sorabilir ve sen de yanıtlamakla yükümlüsün. Baştan savma üslup ile 10lira da olsa işlem yaptırmam. sana da iyi forumlar
Herkesin bildiği kapatma yönteminden bahsediyorsan git kendin kapat kardesim benim konumu baska yerlere cekip huzurumu bozma iyi forumlar sana lütfen bidaha bu konuma yazmassan sevinirim işlem almayacaksan.

Credits
170
Rating - 0%
Herkesin bildiği kapatma yönteminden bahsediyorsan git kendin kapat kardesim benim konumu baska yerlere cekip huzurumu bozma iyi forumlar sana lütfen bidaha bu konuma yazmassan sevinirim işlem almayacaksan.
Başka yerlere çekmiyorum, soru soruyorum ve cevap verecek donanıma sahip değilsin anlaşılan. kolay gelsin

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Başka yerlere çekmiyorum, soru soruyorum ve cevap verecek donanıma sahip değilsin anlaşılan. kolay gelsin
silahımı satmıyorum silahımla vuruyorum daha yaptığım ticaretin sistemini mantığını bile bilmiyorsun sanada kolay gelsin.

Credits
0
Rating - 0%

ESCROW KABUL !
Sjskdj

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Güncel hesap kapatma işlemi devam ediyor !

Users who are viewing this thread