Haber Antalya,serikde bir sınıfda iki öğrenci kuranı tekmeledi, işte o görüntüler (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
saygısızlık etmişler, isterseniz öküze tapın ancak kimse bunu saygısızlık edemez. hakaret edemez kendisini etkilemiyorsa bir söz hakkı yoktur.
yazık etmişler kendilerine, büyük ihtimal disiplin cezası yerler.

Neyron

Kahbelere inat zirvedeyiz
Credits
9,385
Rating - 83.3%
saygısızlık etmişler, isterseniz öküze tapın ancak kimse bunu saygısızlık edemez. hakaret edemez kendisini etkilemiyorsa bir söz hakkı yoktur.
yazık etmişler kendilerine, büyük ihtimal disiplin cezası yerler.
++Hər kesin dinine saygı göstermek zorunlu,eleştiri ola bilir ama saygısızlık asla

SpyAdmin 

Çılgın Kurt
Credits
57,581
Rating - 100%
ezbere dayanan eğitim sisteminin sonucudur, çocuklara okullarda medeniyet insanlık namına hiçbir eğitim verilmiyor, devlet bunu resmen ailelere bırakmış, anadolu irfanına güvenmişler sanırım (!) ANADOLU İRFANI (!) öyle bir irfan felan kalmadı, 40 sene önceydi onlar ve o irfanlı insanların %90ı toprak altına gitti, şimdiki aileler çocuktan beter durumda, ailesi neki çocuğu ne olsun ! neyse acilen ders müfredatlarına Ataütrkün zamanındaki gibi toplumsal kurallarıda içeren birkaç ders eklenmesi gerekiyor.

Neyron

Kahbelere inat zirvedeyiz
Credits
9,385
Rating - 83.3%
ezbere dayanan eğitim sisteminin sonucudur, çocuklara okullarda medeniyet insanlık namına hiçbir eğitim verilmiyor, devlet bunu resmen ailelere bırakmış, anadolu irfanına güvenmişler sanırım (!) ANADOLU İRFANI (!) öyle bir irfan felan kalmadı, 40 sene önceydi onlar ve o irfanlı insanların %90ı toprak altına gitti, şimdiki aileler çocuktan beter durumda, ailesi neki çocuğu ne olsun ! neyse acilen ders müfredatlarına Ataütrkün zamanındaki gibi toplumsal kurallarıda içeren birkaç ders eklenmesi gerekiyor.
En garip olanı da erd0gan tüm gün din kitap diyor onun devletinde böyle şeyler gündem🚬

Credits
2,175
Rating - 100%
Sesini soluğunu siktigimin çocukları anasını yatırıp telefon kılıfıyla dövcen bu orospu çocuklarını niye sıçtın diye gülüşünü yolunu siktiğimin evladı ses tellerini siktiğimin çocuğu ele Alican bunları sabah akşam yemek vermeden su vermeden dövecen aminu siktigimin evlatlarını

SpyAdmin 

Çılgın Kurt
Credits
57,581
Rating - 100%
Burası Türkiye , burada aç kalınca insanda ne din kalır ne iman, somaliler gibi fakirlikte boğulup din iman gezmez bu millet, bunu en çok devlet büyükleri tahmin etmeli, millet yoldan çıkmak üzere.

Users who are viewing this thread