AntMiner Hunting (Madenci Sunucularını Hackleme) (2 Viewers)

• Thread starter Silinen üye 147804
  • Start date

Ethereum 

Ethereum
Credits
41,291
@Ethereum Yıllardır forum olarak senden bu tarz konular bekliyorduk ama @vuk Abimiz piyasanın içinden geçti bile :)
Vuk'un atıcağını zaten biliyorum miner virüsü globalde zaten attım. normal rat olarak atıp kazanbilirdiniz. bu sunuculara girmen için kallavi bir linux sunucun olması lazım sabah akşam şifre deneyen varmıydı böyle bir imkanınız ?

R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
Vuk'un atıcağını zaten biliyorum miner virüsü globalde zaten attım. normal rat olarak atıp kazanbilirdiniz. bu sunuculara girmen için kallavi bir linux sunucun olması lazım sabah akşam şifre deneyen varmıydı böyle bir imkanınız ?
olmasa neden senden bekleyelim ethereum kardeşim benim :'( tekrardan kalbimizi kırdın iyi forumlar bol coinli kazanclar

S

Silinen üye 147804

@Ethereum hocamın bilgisine, araştırmacı ruhuna, girişimci karakterine imrenerek bakıyor ve izliyorum, blokzincir teknolojisi ve tokenizasyon hususlarında onun kabiliyetine ve becerisine kimsenin laf söylemek haddine değil diye düşünüyorum, yapıcı yorumlar yapılmasını tercih ederim, hocam spy için her daim en iyisini istemiş, ve her daim spy için harika konular sunmuş sunmaya devam edecektir, bende elimden geldiğince naçizane katkı sunabiliyorsam ne mutlu bize. daha fazla yararlı olmak adına daha kaliteli konular için daha çok çalışacağız, @R00T3R

S

Silinen üye 147804

bu arada @Ethereum hocam milletin kapıları al kan oldu coinmarketcap ilk 100 e bakıyorum son birikimi ile enjeksiyon temin edip altın vuruş yapmak için bekleyen sayısında artış gözükmüş çee çee çee

R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
@Ethereum hocamın bilgisine, araştırmacı ruhuna, girişimci karakterine imrenerek bakıyor ve izliyorum, blokzincir teknolojisi ve tokenizasyon hususlarında onun kabiliyetine ve becerisine kimsenin laf söylemek haddine değil diye düşünüyorum, yapıcı yorumlar yapılmasını tercih ederim, hocam spy için her daim en iyisini istemiş, ve her daim spy için harika konular sunmuş sunmaya devam edecektir, bende elimden geldiğince naçizane katkı sunabiliyorsam ne mutlu bize. daha fazla yararlı olmak adına daha kaliteli konular için daha çok çalışacağız, @R00T3R
Öğretmen gibi Öğretmen <3
SPY'IN BORSACILARI <33333

Users who are viewing this thread