Arınma Gecesi 11 (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
5,101
Rating - 100%
Mod olupta kendini Allah katına çıkaran ayrıca ayrı Bi ciddiyet takınan ( her cümlesinin sonuna nokta koyan) modlar sizin amınıza koyayım eşeğin sikindeki kıl kadar değeriniz yok gözümde lütfen üyelere adam gibi davranın işinizi hakkıyla yapıyor olabilirsiniz ama bu sizi bizden üstün göstermez

Not: bu herkes için geçerli değildir üstünüze de alınmayın

ErsinYK

Telegram: ErsinYK
Credits
2,526
Rating - 92.3%
Dolandırıcılık yapan herkezin ammqq ve mağdur olan kardeşim sanada sesleniyorum seninnde ammmqq :d ldfjkdsjfi Ve iş yapan kardeşm sanada seslenmek istiyorum senindeee ammqqq

Not: İroni işte amcık :D

underground 

do not even afraid of god
Credits
44,800
Rating - 0%
YA BU AMINAKODUGUMUN SITESINDE HATTA SADECE SITE DEGIL BU KODUMUN SANALINDA NEDEN IŞ BILEN ADAM YOK SÖZDE HACK ADI ALTINDA YOK 41 YOK 31 81 FORM MORM KONUŞUP DURUYORSUNUZ ULAN AMINI MEŞREBNI SIKTIKLERIM AZ GEÇMIŞE ININ BAKIN BU TÜRKLER GECMISTE ICANN I HACKLEMIS IANA YI HACKLEMIS MICROSOFTU HACKLEMIS BIZ SIMDI FORUMLARDA METHOD YARIŞTIRIYORUZ DIYE BI DIYIN KENDINIZE SIKECEM BU AMIANOODUGUM TURK SANALINDA INSTA MUHABBETI DUYMAKTAN BIKTIM BAK ELİN IRAKLI KÜRTLERI TAKIR TAKUR GOV,TR EDU,TR BASIYOR ATALARINA KADAR SOVUYOR SENDE 10K SATILIR 50TL DIYE GEZ TG LERDE 3TL 4TL NUMARA SATIYORSUNUZ BIZ NE ARA BOYLE OLDUK AMK SUAN SOZDE 10 A YAKIN FORUM VAR HACK FORUM ADI ALTINDA LAN HIÇMI BIRI HACK ILE ALAKALI OLMAZ ULAN ESKI MAKALELERE BAKIYORUM ALTIN DEGERINDE ŞIMDI PAYLAŞILANLARA BAKIYORUM INSTAGRAM MAVI TIK ALMA ULAN BU KODUMUN TR SANALI COK DEGIL 5 6 SENE GERIYE GITSE 20 SENE ILERI GITMIS OLUR BI KENDINIZE BAKIN BEN NEYE VAKIT HARCIYORUM DIYE SORUN BI KENDINIZE

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread