Artık bırakıyorum. (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
94
Rating - 0%
Çok güzel bir ortam vardı @TolanK1 beni biliyor.Ha bire bana kıbrıslı diyip duran arkadaşlara selam olsun artık istedikleri kadar diyebilirler @TolanK1 de gitti zaten bi muhabbetim onla vardı beni ona sorun kıbrıslımıyım yoksa karaday1 mıyım o iyi biliyor.Artık buralar çoluk çocuk kaynadı bi muhabbet sohbet etmek gülmek eğlenmek için giriyordum hack işlerinle aram olmadığını herkez biliyor.

@Mectruy @Gök-Börü İlgi ve alakanız için çok teşekkür ediyorum.

Forumumuzun çok iyi adminleri var bunun kıymetini bilin.

Allaha emanet

A

AKI-BEY

Allah'a emanet ol kardesim herzmn yazabilirsin . Hacı akı seni seviyor ;) :D

Credits
94
Rating - 0%
haklısın bro a.e.o
Allah'a emanet ol kardesim herzmn yazabilirsin . Hacı akı seni seviyor ;) :D
Allah'a emanet abi :)
skypedeyim biliyorsun kardo ;)
Allah'a emanet ol kardeşim, her zaman yanındayız bir mesaj uzağındayız biliyorsun :)
İşte huzur aldığım mesajlar işten geliyorum yorgun argın siz böyle oldukca ne yorgunluk kalıyor ne bişi.Ama bazı orusbu evlatları var diyecek birşey bulamıyorum.

Credits
94
Rating - 0%
Kankam dur daha nereye gidiyon :D
Eskisi gibi adamlar kalmadı kardeşim yok biri der sen ZEUSCOBRA'sın Yok biri der sen KIBRISLI'sın anlayamadım gitti.Ortalık çoluk çocuk kaynıyor eskiden muhabbet edecek adamlar vardı şimdi onlarda kalmadı.

Credits
0
Rating - 0%
Ne oluyor arkadaş size bu timin hayatına giripte cıkıp gitmek yakişirmi sizlere bak o kadar olumsuzluklara ragmen ben buradayım sizin biryere gitmeniz yakişi kalmiyor yınede varsa helal olsun kardeşim.

Credits
94
Rating - 0%
Ne oluyor arkadaş size bu timin hayatına giripte cıkıp gitmek yakişirmi sizlere bak o kadar olumsuzluklara ragmen ben buradayım sizin biryere gitmeniz yakişi kalmiyor yınede varsa helal olsun kardeşim.
Kardeş haklısında adamlara baksana amk bi huzur vermediler kafamı beynimi siktiler benmi suçluyum amk

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread