Askerlik yapan kişiler bakabilir mi? (1 Viewer)

Credits
3,107
Rating - 0%
Selamlar hocalarım nasipse mayıs haziran gibi askere gidecem yalnız bende anksiyete bozukluğu var ama ilaç tedavisi görmüyorum acaba askerlikte beni rdm ye mi sevk edilirim ne iş yaparım bilgilendirirseniz sevinirim..

Castiel 

obsesif kompülsif bozukluk hastası
Credits
5,170
Rating - 100%
Selamlar hocalarım nasipse mayıs haziran gibi askere gidecem yalnız bende anksiyete bozukluğu var ama ilaç tedavisi görmüyorum acaba askerlikte beni rdm ye mi sevk edilirim ne iş yaparım bilgilendirirseniz sevinirim..
kantinci olursun

serkan dahlan

Entrepreneur,Ceo,
Credits
6,733
Rating - 0%
bendede vardı kişilik bozuklugu hatta çok fazlaydı komtana racon keserim ayıp olur diye gitmedim haha şaka bi yana anskiyetisi olan insanların askere gitmesi tehlikeli kriz ve atak geçirip komutana ateş edebilir veya arkadaşını vurabilir @Dj_Taleh gibi

A

Akyol

Bunu askeriyeye girdiğin ilk gün belirtebilirsin. İlaç vs kullanıp kullanmadığınıda aynı şekilde lakin bunun için bir doktor raporun olursa senin için iyi olur çünkü genel olarak askerden kaçmak için ben deliyim öyleyim böyleyim diyen insan sayısı gayet fazla. Doktor raporu önemli ayrıca rdm psikolojik destek amaçlı olan birşey zaten korkulacak bir durumu yok sıkma canını

Credits
1,593
Rating - 0%
askerde rdm doktorları oluyor, eğer belirtirsen ilk başta o doktorlar seninle görüşür. Görüşme sonucunda eğer olumlu geçerse silah verip nobete gidersin. eğer olumsuz geçerse de sabitci olursun yani kantinci, tostcu, çaycı vs gibi.

Credits
3,107
Rating - 0%
askerde rdm doktorları oluyor, eğer belirtirsen ilk başta o doktorlar seninle görüşür. Görüşme sonucunda eğer olumlu geçerse silah verip nobete gidersin. eğer olumsuz geçerse de sabitci olursun yani kantinci, tostcu, çaycı vs gibi.
Kanka nasıl olumlu olumsuz geçerse, bana soru mu soruyorlar orada yoksa ne yapıyorlar?

Credits
3,107
Rating - 0%
Bunu askeriyeye girdiğin ilk gün belirtebilirsin. İlaç vs kullanıp kullanmadığınıda aynı şekilde lakin bunun için bir doktor raporun olursa senin için iyi olur çünkü genel olarak askerden kaçmak için ben deliyim öyleyim böyleyim diyen insan sayısı gayet fazla. Doktor raporu önemli ayrıca rdm psikolojik destek amaçlı olan birşey zaten korkulacak bir durumu yok sıkma canını
Doktor raporu yokta ilaç raporları mevcut e nabızda falan gözüküyor.

Credits
3,593
Rating - 0%
askere gitmeden doktora gitmelisin ilac kullanmaya basla doktorada belirt askere gidecegim diye uzun süreli yapsınlar raporu rdm de anket falan yaptırıyorlar sana ona göre hastaneye götürüyorlar raporun olmazsa rdm de görmezden gelirlerse askeriye psikolojisiyle daha kötüye gidebilir ama ilac kullanırsan devamlı komutanlar da ona göre davranırlar ona göre iş verirler

Credits
3,107
Rating - 0%
askere gitmeden doktora gitmelisin ilac kullanmaya basla doktorada belirt askere gidecegim diye uzun süreli yapsınlar raporu rdm de anket falan yaptırıyorlar sana ona göre hastaneye götürüyorlar raporun olmazsa rdm de görmezden gelirlerse askeriye psikolojisiyle daha kötüye gidebilir ama ilac kullanırsan devamlı komutanlar da ona göre davranırlar ona göre iş verirler
Yani bende şu anda anksiyete bozukluğu var desem ama ilaç tedavisi görmüyorum desem yinede rdm olarak mı alırlar askere?

Credits
3,593
Rating - 0%
Yani bende şu anda anksiyete bozukluğu var desem ama ilaç tedavisi görmüyorum desem yinede rdm olarak mı alırlar askere?
yok hayır askeriye ye girişde bir cok doldurmanız gereken anket belge vs seyler oluyor orada belirtirseniz 10 güne rdm ye cagırıp anket yaptırıyorlar raporun yoksa ilac kullnamıyorsun diye cok fazla dikkatlerini çekmez görmezden gelirlerse cok büyük sıkıntılar yasarsın ilac lullanıyordum bende yasadıklarımı paylaştım sizinle

serkan dahlan

Entrepreneur,Ceo,
Credits
6,733
Rating - 0%
Bende ilaç raporu var ama
kalıcı hastalıklar listesine bakacaksın ordaki hastalıktan varsa gitmezsin bende tiroit vardı gitmedim kalıcı hastalık listesindeymiş o listedeki hastalık varsa gitmiyosun askere çürük veriyolar tabi gitmeden önce ful hastanede kontrol felan oluyosun hastalık varmı diye formu doktor dolduruyor doktorlar kontrol ediyor hastalıgın dümenmi gerçekmi diye

Users who are viewing this thread