Atatürk'ü ifşalamak? (1 Viewer)

Turan

Rehber Kuran, Hedef Turan
Credits
11,330
Rating - 0%
Türkçeyi bile düzgün kullanamıyorken araştırdığın ve öğrendiğin bilgilerin doğruluğunu ciddiye alamıyorum üzgünüm eğer karşıma ciddi argümanlarla gelirsen gerçekten yks sınavından sonra senin için tüm kanıtlarla konu açacağım
Artık sataşacak başka birşey bulamazsın diye sözlere sataşırsın. Bu konuşma tarzı tarihi dizilerde gördüğüm konuşmadır, hoşuma gider diye kullanırım.

Kendini doğru sananlara doğr yolu göstermek ne zormuş..

Gerçekten haklı isen sağlam delilli bir konu açarsın. Boş şeylere ne vakit ne lüzum yoktur.

Pintbos 

t.me/pierkamil
Credits
35,708
Rating - 100%
Artık sataşacak başka birşey bulamazsın diye sözlere sataşırsın. Bu konuşma tarzı tarihi dizilerde gördüğüm konuşmadır, hoşuma gider diye kullanırım.

Gerçekten haklı isen sağlam delilli bir konu açarsın. Boş şeylere ne vakit ne lüzum yoktur.
Bağnazlığın daniskasi ben Türkçe derken yazım yanlışlarınızdan bahsettim

Pintbos 

t.me/pierkamil
Credits
35,708
Rating - 100%

Ve ayrıca içimde kalmasın söyleyeyim tarih kitabı diye yutturulmuş tek bir iğne deliğinden ışık tutan hikayeler sana bir şey katmaz kendin araştır kendin yabancı kaynaklardan çevir öğren sırf bir şey böyle oldu dedi diye o bilgi gerçek değildir ayrıca bana yanlışsam yanlışsın diyin diyen sensin yanlışsın diyince ağlayan da sensin

Turan

Credits
11,330
Rating - 0%
Ve ayrıca içimde kalmasın söyleyeyim tarih kitabı diye yutturulmuş tek bir iğne deliğinden ışık tutan hikayeler sana bir şey katmaz kendin araştır kendin yabancı kaynaklardan çevir öğren sırf bir şey böyle oldu dedi diye o bilgi gerçek değildir ayrıca bana yanlışsam yanlışsın diyin diyen sensin yanlışsın diyince ağlayan da sensin
Bana yanlış olduğumun kanıtını vermediğin için seninle anlaşmam zaten, yanlışsın dersin sadece

Pintbos 

t.me/pierkamil
Credits
35,708
Rating - 100%
Bana yanlış olduğumun kanıtını vermediğin için seninle anlaşmam zaten, yanlışsın dersin sadece
Ben bundan 2/2.5 hafta sonra tüm kanıtlarıyla bunları açıklayacağım sana bunları ispatladıktan sonra birazcık şerefin varsa 1 dakika saygı duruşunda durur ve istiklal marşı okursun ve ardından gider Mustafa Kemal Atatürk'e ait eser olan nutuk'u okursun

Turan

Credits
11,330
Rating - 0%
Ben bundan 2/2.5 hafta sonra tüm kanıtlarıyla bunları açıklayacağım sana bunları ispatladıktan sonra birazcık şerefin varsa 1 dakika saygı duruşunda durur ve istiklal marşı okursun ve ardından gider Mustafa Kemal Atatürk'e ait eser olan nutuk'u okursun
Çok beklersin, gerçekleri okumadan bile gelip yüzüme durarsın burda

Pintbos 

t.me/pierkamil
Credits
35,708
Rating - 100%
Çok beklersin, gerçekleri okumadan bile gelip yüzüme durarsın burda
Elimde bulunan ansiklopedilerin bir tanesi bile senin hayatında arattığın şeylerden daha çok bilgiye sahiptir sırf sadece unuttuklarım senin ufkunu çok büyük bir pencereden bakacak şekilde açar burada laf cambazlığı yapma şuanda sınavım var sınavdan sonra sana bunları kesin kanıtları ile sunacağım ben kendim çevirileri yapacağım merak etme her şeyi elimle yapacağım

Turan

Credits
11,330
Rating - 0%
Gerçekten sizin onları savunmanız için fake fedakarlıklar yapıp durmuş(lar), akıllı adam(lar) ne diyeyim. Gelecek yıl görüşücez, artık istediğiniz kadar boş yapa bilirsiniz, görmek istemezseniz de, birkaç on yıl içerisinde herkesin gözlerine sokacağız gerçekleri.

Users who are viewing this thread