Ayydiliz Bu Yuzden Kapandi (1 Viewer)

Nsr

Tokatçı
Credits
0
Rating - 0%
Herkeze sa beyler biraz bilgi topladim ve neden kapandigini ögrendim çok çok meşhur cedkan bey :D in Önüne Literaryteam Mahkeme Kagitlarini Cakmis :D Yarildim Bide 800 Rütbelisiyle 5 Yildizli Otelde Parti Yapicaklarmiş Alayi Çapulcu

Credits
228
Rating - 0%
aleykum selam.
cedkan bey kim? literaryteam kim ve neden kimin onune mahkeme kagitlarini koymus bunlari biraz acsan?

Credits
0
Rating - 0%
Ayt kadar lamer bir topluluk var mi türk güvenliği fistan giydirdi dolastirdi takip edilecekse tg edilsin bence :)

Credits
0
Rating - 0%
ama kapalı herhalde bu nesini takip edicez en son 2015 te bir şeyler yazmışlar
Şuan biraktilar sanali en son gorusuyordum takip edin derken eksen atakla hek yapiyorum diyen yaslari büyük zekalari küçük insanlar takip etmek yerine boyle gerçekten bilen insanlar övmek yermek takip etmek daha iyidir diye düşünüyorum benim düşüncemi ama bu ateşin dediği doğru googleden türk güvenliği yazip bulabilirsin

Credits
0
Rating - 0%
ayt nın hackledıgı sıtelerde hep cedkan yazıyo adam kendısı konu acmıs hackledıgınız sıtelere benım nıckımde hackleme yapıcaksınız kesın emırdır felan fılan yazmıstı onu gorunce orayı secmedım :D kendımı yukseltemedıgım zaman neden durduk yere hackleme yapıyım oyle yapanları salakca buluyorum

Nsr

Tokatçı
Credits
0
Rating - 0%
aleykum selam.
cedkan bey kim? literaryteam kim ve neden kimin onune mahkeme kagitlarini koymus bunlari biraz acsan?
Literaryteam Şu An EGM nin Yürürluğünde bir ekip pkk radyolarini fln kapatiyorlar ayyildiz facebook hackliyor ya yasa dişi birşey bu yakinda cedkanida hapise sokarlar cedkanda ayyildiz lamerlerinin admini

Credits
0
Rating - 0%
Literaryteam Şu An EGM nin Yürürluğünde bir ekip pkk radyolarini fln kapatiyorlar ayyildiz facebook hackliyor ya yasa dişi birşey bu yakinda cedkanida hapise sokarlar cedkanda ayyildiz lamerlerinin admini
EGM heleki boyle bir isimde tim kurmaz yanlisin var egmnin siber suclarin kontrolünde kurumsal asom ve some ekipleri var zaten googleye yaz cikar kardesim

Nsr

Tokatçı
Credits
0
Rating - 0%
EGM heleki boyle bir isimde tim kurmaz yanlisin var egmnin siber suclarin kontrolünde kurumsal asom ve some ekipleri var zaten googleye yaz cikar kardesim
Yok Bunlar Sadece İş Birlikli Çalisan Bir Teskilat Mesela A Kişisi Gov.tr Li Site Hackledi Diyelim Bunu Buluyorlar Tutanak Tutup Hallediyorlar

Nsr

Tokatçı
Credits
0
Rating - 0%
Ha ozaman bilemem kardeşim dogrudur
Hem Bunlar Çok Büyük Bir Yer istanbul ve ankarada ofisleri var adresini bilmiyorum ama araçlarini gördüm hatta şöyle birşey yapicaklarmiş türkiyedeki tüm timlere çok kötü şeyler yapicaklar kapaticaklar davaya vericekler diye biliyorum ama sahibi zaten yunus ekibinden

Nsr

Tokatçı
Credits
0
Rating - 0%
Ayrica Bu Some Ekibi Diye Birşey Yok
Sadece Bir Timin Uyduruk Kurdugu Tim Asil Tim Usom Diye Biliyorum

Credits
0
Rating - 0%
Ayrica Bu Some Ekibi Diye Birşey Yok
Sadece Bir Timin Uyduruk Kurdugu Tim Asil Tim Usom Diye Biliyorum
Öncelikle usomun koordinatörlüğünde kurumsal someler mevcut dediğim gibi googleden bakabilirsiniz uyduruk timin kurduğu dediğin DarkDevilz grubunun e devlet projesi secuturk yeni ismiyle some tim lideri ide bendim birakana kadar mebden tut BBP te kadar bir çok yerin güvenliği sağlandı secturkun sitesinde gövde bölümünden bakabilirsin

Nsr

Tokatçı
Credits
0
Rating - 0%
Öncelikle usomun koordinatörlüğünde kurumsal someler mevcut dediğim gibi googleden bakabilirsiniz uyduruk timin kurduğu dediğin DarkDevilz grubunun e devlet projesi secuturk yeni ismiyle some tim lideri ide bendim birakana kadar mebden tut BBP te kadar bir çok yerin güvenliği sağlandı secturkun sitesinde gövde bölümünden bakabilirsin

Ben Bir Polisin Facesini Veriyim Abimdir En İyi Kendisi Ona Sorun Bu Konu Hakkinda Pek Bilgim Yokta O Cikarir Belge Varmi Yokmu Oda Usom Türkiye Liderlerinden

Users who are viewing this thread