Backlink Alıyorum (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Backlink alıyorum az çıkışlı, pa da yüksek ve yabancı içerikli siteler tercihimdir. İletişim pm.

Konu tekrar aktif, tek başına çalışan arkadaşlar arıyoruz. Havuzda herkeste olan siteler ilgimizi çekmiyor.

Last edited:
Credits
0
Rating - 0%
@Reffkok @Mectruy bu arkadaşlar özel mesaj at geri dönerler. kolay gelsin.

Mectruy ile patron uzun süredir sorunsuz çalışıyor diye biliyorum. Diğer kişi için şu an yorum yapmıyoruz.

Çalıştığımız bazı kişiler var ancak asıl bu işlerle ilgilenen yetkilimiz, ilerleyen süreçte askerde olacağı için araştırmamız gerekti. Çeşitliliği arttırmak adına en azından başlangıç aşamasında küçük paketlerle herkesle çalışmak istiyoruz.

R

Reffkok

imzamdaki adreslerden birinden ulaşırsanız yardımcı olabilirim.

Credits
0
Rating - 0%
neden illa tek başına istiyorsunuz kaçırıp sikicekmisiniz eğer öyleyse @Reffkok gönüllü

Estağfurullah,

Link satan hemen hemen herkesle zaten çalışıyoruz. Loglardan eriştikleri dataları birbiriyle paylaşan kişilerden ziyade tek başına sızıp açıkları kapatıp arkasında durabilecek profesyonel kişilerle çalışmak istiyoruz. Tek kişiden kastımız bir ekipte olabilir ancak şu an Türkiye piyasasında link konusunda birlikte hareket eden bildiğimiz bir ekip yok. Genellikle; kanka o siteye ben de basayım al kankitoş bu da sende kaldır linkleri birşey olmaz tarzında ilişkiler mevcut.

R

Reffkok

Estağfurullah,

Link satan hemen hemen herkesle zaten çalışıyoruz. Loglardan eriştikleri dataları birbiriyle paylaşan kişilerden ziyade tek başına sızıp açıkları kapatıp arkasında durabilecek profesyonel kişilerle çalışmak istiyoruz. Tek kişiden kastımız bir ekipte olabilir ancak şu an Türkiye piyasasında link konusunda birlikte hareket eden bildiğimiz bir ekip yok. Genellikle; kanka o siteye ben de basayım al kankitoş bu da sende kaldır linkleri birşey olmaz tarzında ilişkiler mevcut.
şuan bizde öyle birşey na mevcut bizden alabilirsiniz :D

sky

BABA
Credits
0
Rating - 0%
1. Site Global 339k Azerbeycan 3500
2. Site Global 115k Azerbeycan 1k
3. Site Globak 189k Rusya 15k
4. Site Global 64k Hindistan 7k
5. Site Global 365k TR 7k
6. Site Global 54k Azerbeycan 500
7. Site Global 90 k TR 2k
8. Site Global 181k TR 3.5 K
9. Site Global 42k Azerbeyjan 400
10. Site Global 18 k Endonezya 300
11. Site Global 210K Bulgaristan 500
12. Site Global 550k TR 9.5k
13. Site Global 23k Endonezya 320

ilgini çekerse pm

В

вlácĸ ѕтár

böyle daşşaklı backlink bulamazsan ulaş bakim bana, domain parası çıkartalım :d

Credits
0
Rating - 0%
Alımlar devam ediyor konu günceldir.

Agent kodu ile ekleyenler, noindex tagli sitelerden satış yapanlarla çalışmıyoruz. Türkçe sitelerden kesinlikle almıyoruz.

R

Reffkok

Hocam pm gel istersen yabanci linklerimize bakalim illaki anlasiriz.

R

Reffkok

ahauahahahahahahahahaa
tolank kaşınıyorsun amk ıwqofgreokge adamın neden böyle yaptığını gerçekten bilmiyorum adamla daha önce bi iş konuşmuşluğum yok bakıyorum adamın istemediği özelliklere bizde onlarda yok garip anlayamıyorum tribe girmiş ergen rolünde ya da beni sarhoşken yakalayıp konuşmuş biri olabilir.

Credits
0
Rating - 0%
tolank kaşınıyorsun amk ıwqofgreokge adamın neden böyle yaptığını gerçekten bilmiyorum adamla daha önce bi iş konuşmuşluğum yok bakıyorum adamın istemediği özelliklere bizde onlarda yok garip anlayamıyorum tribe girmiş ergen rolünde ya da beni sarhoşken yakalayıp konuşmuş biri olabilir.

Sabrımızı zorluyorsunuz.

Users who are viewing this thread