Bana ait !! Wp Çalma Hiç bir yerde yok ;) (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Selamün aleyküm WhatsApp Nasıl çalınır deyince herkes karşı taraftan kod alma peşinde saçma salak şeyler yazmışlar forumda ilk olduğunu düşündüğüm kendime ait methodumu veriyorum işinize yarar inşallah. Tek Çare en mantıklısı da Budur Bi Like ve Yorumunuzu Alırım ❤️
.

Elim ağrıdı aw Like Yorum biseyler atın 🥺 İyi Forumlar ❤️
J
Selamün aleyküm WhatsApp Nasıl çalınır deyince herkes karşı taraftan kod alma peşinde saçma salak şeyler yazmışlar forumda ilk olduğunu düşündüğüm kendime ait methodumu veriyorum işinize yarar inşallah. Tek Çare en mantıklısı da Budur Bi Like ve Yorumunuzu Alırım ❤️
.

J

Credits
0
Rating - 0%
.

a

Credits
0
Rating - 0%
Selamün aleyküm WhatsApp nasıl çalınır deyince herkes karşı tarafta kod alma peşinde saçma sapan salak şeyler yazanlar forumda ilk olduğunu kendinize ait metodumu incelemeye yarar umarım. Tek Çare en sağlıklısı da Budur Bi Like ve Yorumunuzu Alırım❤️
.

Elim ağrıdı aw Like Yorum biseyler atın 🥺 İyi Forumlar❤️
.ESS

Users who are viewing this thread