Öneri Banlananlar Listesi (1 Viewer)

R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Daha önce defalarca güzel bir şekilde anlattım fakat bunu konu olarak açacağım gerçekten güzel ve foruma büyük bir yararı olacak bir öneri olacağını düşünüyorum her neyse konuya geçelim;
Örnek Ahmet adlı üye birisini tokatladı diyelim ban yerken şikayet konusu ile birlikte kanıtlarla birlikte tarih olarak açıklama içinde reason olarak girilecek.
Banlanan üyeler kategorisi hack tools yerine konulabilir veya yeni bir pencere olarak eklenebilir.

https://spyhackerz.org/forum/threads/tokatci-bildirme-platformu.108835/page-2 bu konu linkine detaylı olarak yazmıstım ama birisi silmiş ne hikmetse her neyse.

@Mectruy Önceden her hangi bir üye ban yerken rütbesi komple sökülüyordu (MAVİ TİKİ BİLE) özellikle tokatçıların nedense artık tokatçıların rütbeleri sökülmüyor sadece ban yiyor kaç tane emektar legend üye millete tokat attı forumda ancak rütbeleri maalesef duruyor gerekli bilgileri istediğin takdirde kanıtlayabilirimde.

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Lütfen bu konuyu gören okuyan herkesin fikrini düşüncesini almak istiyoruz çünkü bu konular yönetim dahilinde detaylı konuşulacak sonuç alınacaktır lütfen konuya 2 saniye göz atıp direkt kapatmayınız iyi forumlar herkese.

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Banlananlar listesi çokta mühim değil. Kolay ekleriz ama gerek görmüyoruz. Dolandırıcılık yapanların keza profillerine damga ekliyoruz.
Fakat son zamanlarda fark ettiğim bir şey var tokatcılıktan banlanan üyelerin rütbeleri sökülmüyor kurumsal rozetinden tut mavi tikinden normal rütbesine kadar örnek profilleri gösterebilirim ssize isterseniz ?

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Fakat son zamanlarda fark ettiğim bir şey var tokatcılıktan banlanan üyelerin rütbeleri sökülmüyor kurumsal rozetinden tut mavi tikinden normal rütbesine kadar örnek profilleri gösterebilirim ssize isterseniz ?
+ Bazen ban affı oluyo mesela geçen olmuştu çoğu zamanında tokat atan üyenin banı acılmıstı diye hatırlıyorum.

Users who are viewing this thread