beyler acil bakar mısınız rica ediyorum sanalda iş veren yada iş öğretecek (1 Viewer)

Credits
1,883
Rating - 0%
beyler üniversite okuyorum evden gelen parada yok mecbur 2 işte çalışıyorum rica etsem sanalda iş öğretecek yada sanalda fikir verebilcek abilerim yada kardeşlerim çıkar mı eskş-iden telegramdan kazanıyorum mecbur kanal satmak zorunda kaldım ve şuan hiç bor çödeyecek durumumda yok iş fikri veren iş veren çıkarmı acaba saygılar şididen

Neyron

Kahbelere inat zirvedeyiz
Credits
9,385
Rating - 83.3%
beyler üniversite okuyorum evden gelen parada yok mecbur 2 işte çalışıyorum rica etsem sanalda iş öğretecek yada sanalda fikir verebilcek abilerim yada kardeşlerim çıkar mı eskş-iden telegramdan kazanıyorum mecbur kanal satmak zorunda kaldım ve şuan hiç bor çödeyecek durumumda yok iş fikri veren iş veren çıkarmı acaba saygılar şididen
Yaz bana telegram neyron13
Yardımcı olur bir iki şey anlatırım

Credits
2,395
Rating - 100%
+

Credits
9,194
Rating - 100%
yaz ig spykyzhen

Shilon 

Kahramanların hikayeleri mutlu sonla bitmez .
Credits
2,532
Rating - 100%
knk kolay iş değil mavi tikli hesap bulmak yada 30.40klık hesaplar vurmak işin ehli olsam eyw ama yani afedersin bi sik bildiğim yok
kanka fazla bir bilgi gerekmiyor her şeyi zaten programlar yapıyor da sen bilirsin bir şey üstünde çabalamazsan yapamazsın

Credits
1,883
Rating - 0%
kanka fazla bir bilgi gerekmiyor her şeyi zaten programlar yapıyor da sen bilirsin bir şey üstünde çabalamazsan yapamazsın
knkm çabala çabala nereye kadar hani yol gösteren olsa eyw hesap alsam dm basam düşen olmaz olsada txt yok yani

Users who are viewing this thread