Bir alan adına index basmışız gibi göstermek (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Merhabalar. Eğer mümkünse şöyle bir program istiyorum. Mesela google.com'a gidildiğinde benim kendi ayarladığım .html dosyasını koyacağım. Bu şekilde arkadaşlara bak bu siteye index bastım gibi şaka yapmaktan çok bazı programların bağlandığı web siteleri taklit etmesini istiyorum.

Credits
0
Rating - 0%
Merhabalar. Eğer mümkünse şöyle bir program istiyorum. Mesela google.com'a gidildiğinde benim kendi ayarladığım .html dosyasını koyacağım. Bu şekilde arkadaşlara bak bu siteye index bastım gibi şaka yapmaktan çok bazı programların bağlandığı web siteleri taklit etmesini istiyorum.
Kali de yapılıyordu o tarz bişey. Ağdakilere phishing uygulamış oluyordun sanırım

Credits
0
Rating - 0%
ilgilendiğin için sağol, umarım anlatmak istediğimi anlamışsındır. Mesela ben google.com'u spyhackerz.com'a bağlayacağım. Bu şekilde google.com'a girenler spyhackerz.com'a girmiş olacaklar.

Sadece kendi bilgisayarıma olsun yeter, zaten bunu face çalma gibi şeylerde kullanmayacağım.

R

Reffkok

arkadaşın dediği gibi kali linuxtan yapabilirsin.

E

Emrelqqq

ayni wifi/switch icindeysen yapabilirsin
dns spoofing oluyor bu olay
mesela arkadasin google.com.tr giriyor senin yaptigin index gorunuyor yapabilirsin

Credits
0
Rating - 0%
Kali linux bilgisayarımda var, bazen çalıştırıyorum. Yeni kullanmayı öğrendim ve sizlerin sayesinde daha da bilgimi genişletiyorum. Kali linuxta hangi araç ile yapıyoruz bu işi?
Benim bunu kullanma amacım mesela steam uygulaması store.steampowered.com'a bağlanıyor. Bende kendi index.html dosyamı store.steampowered.com üzerine yapacağım. Bu şekilde steam'e giriş yaptığımda uygulama içerisinde benim indexim olacak.

Bu işi windows üzerinden yaparsak iyi olur. Kali ile uğraşmak istemiyorum.

R

Reffkok

windows üzerinden de yapabiliyordun onu bi program vardı ama ismini şuan hatırlamıyorum zor birşey değil ufak bi araştırma gerekiyor :D

Credits
0
Rating - 0%
Kali linux ile ne ilgisi var hocam.

Bilgisayarında yer alan host dosyası ile yapabilirsin bunu

I

Isko~

Cok basit

Vb.Net

1 textbox
1 button
1 webbrowser

Button bastiginda senin bitane index oldugun linke gitcek
Sen textboxa ne yazarsan yaz o butona bastigin zmn senin index e gitcek

Bukdr basit
Kafanizi agritmayin gencler

Credits
0
Rating - 0%
Kali linux ile ne ilgisi var hocam.

Bilgisayarında yer alan host dosyası ile yapabilirsin bunu
Bana nasıl yapacağımı öğretebilir misin?

Cok basit

Vb.Net

1 textbox
1 button
1 webbrowser

Button bastiginda senin bitane index oldugun linke gitcek
Sen textboxa ne yazarsan yaz o butona bastigin zmn senin index e gitcek

Bukdr basit
Kafanizi agritmayin gencler
Sen yanlış anlamışsın konuyu. Ama şunu düşünebiliriz.
Mesela vb.net de webbrowseri spyhackerz.com'a ayarladık. Mesela ben webbrowserin url'sini değiştiremiyorum. Ama şöyle yapcam. Kendi index.html'mi spyhackerz.com gibi göstercem. Bu şekilde webbrowser benim.indexime gidecek.
Chromeden de firefoxtan da spyhackerz.com'a gitsem yine benim indexime gidecek.

Credits
0
Rating - 0%
bilgisayarına http sunucusu kur apache yada wamp,lamp,xampp hangisi işine geliyorsa sonra bilgisayarda dns host dosyanı spyhackerz.com 127.0.0.1 olarak düzenle indexini de http sunucunun ana dizinine atarsın oldu bitti.

Users who are viewing this thread