Bir dostluk hikayesi (1 Viewer)

Credits
100,000
Rating - 88.9%
Merhaba bugün dostluk seçimlerinin önemini anlatıcam...

@Akyol ile tanışalı 2 yıl oluyor ben Web hacking'de esip gürlerken arada hesap mesap kapatıyorduk ama öyle pek bi bilgim yoktu neyse aradan biraz zaman geçtikten sonra bizim bu Akyol ile karşılaştık sonra biz kavga ettik ama kavga öyle böyle değil hani bunla yolda belde karşılaşsak ciddi ciddi mermiler konuşur döner bıçağıyla dalarız bir birimize öyle bi kavga küfürlerin biri bin para her gün istisnasız bi küfürleşme bir birimizi arayıp tehditler küfürler neyse biraz süre geçti bizim sinirler yatıştı birazda olgunca düşündük geçtik konuştuk aramızdaki sorunları hallettik kavga bitti neyse biz ikimiz takılmaya başladık bizim ikimizin bir araya gelmesinden hoşlanmayan 3. şahıslar bizi yine bir birimize düşürmek istiyorlar ama yermi Anadolu çocuğu bu lavukların hakkını verdik fazlasıyla Sosyal medya hesaplarını tek tek kapatıyoruz bunların bunlar tabi ters tepince ikimize karşı toplanmışlar biz 2 kişiyiz bunlar 10 kişi üzeri varlar sabah akşam bize küfürler ağır ithamlar bizim Akyol bana kıyasla tez canlıdır duramıyo yerinde bu lavuklar tekrar tekrar insta açıp başka mecralarda bize küfürler ediyorlar dur dedim hakkını vericez sonra geçip izliyecez 2. kez tekrar hesaplarına vurduk bunların tabi bunlar papuç pahalı yavaş yavaş duruldular...
Sonra velhasılı biz buralara kadar geldik beraber yaptık beraber yükseldik beraber yürüdük bir birimizin kıçındaki donu bilir olduk biz tabi biz tek tekte güçlüyüz ama bir arada olunca daha bi güçlü duruyoruz halen daha aptal saptal küfürler aptal saptal ithamlar var ama hiç birisi bizim Dostluğumuzun önüne geçemedi geçemez. Çünkü biliyoruz bir birimizin hatalarını ve çekinmeden bir birbirimizi yüzüne vuruyoruz dost dediğin Başbaşayken yere toplumda över. Bizim Akyol şimdilik askere gidiy r tez vakitte tezkeresiyle birlikte geri gelicek. Bunları anlatma sebebim çevrenizdeki insanları iyi seçin hiç beklemediğiniz birisi öyle bi kral adam çıkarki ebedi Dostluk edinirsiniz bir kaçınızdan yaşca belki büyüğüz bizim haddimizede düşmez akıl vermek nasihatta bulunmak ama en azından yaşadığımız edindiğimiz tecrübe bunu gösterdi...

Credits
201,695
Rating - 95.2%
anlık akyol

ead74d65-4038-4574-87e4-1c1051f63b67-m.jpg

Users who are viewing this thread