Bitcoin Miner Virüsü 100Tl'den gidiyor. (1 Viewer)

Credits
15
Merhaba, Bitcoin Miner virüsü satışıyla ilgili konuma hoş geldiniz.

Lütfen Github'da paylaşılan diğer silent minerlarla karıştırmayın, çünkü benim virüsüm diğerlerinden farklı özelliklere sahip ve daha iyidir. En iyi işlevselliği sunmaya çalıştım ve sürekli olarak geliştirmeye devam ettim. Ancak, şu anda geliştirme sürecini askıya aldım çünkü artık sıkıldım. Ancak geliştirmeye tekrar başlayacağım ve önceden alan kişilerede yeni güncellemeleri ücretsiz olarak vereceğim

Uygulamanın özelliklerine gelince:

- Kullanımı oldukça basittir. Tek yapmanız gereken özellikleri nasıl ayarlayacağınızı tasarlamak ve bana göndermek.

- Mining pool'larıyla uğraşmanıza gerek yoktur. Direkt olarak NiceHash üzerinden mining yapabilirsiniz.

- GPU ve CPU Mining desteklenmektedir.

- mine_allthetime özelliği, farkedilmemek için aralıklı kazım yapmak yerine sistemi sürekli olarak kazım yapmaya zorlar.

- hide_process özelliği, process'i görev yöneticisi ve başlangıç menüsünden gizler.

- max_allowed_thread_percentage özelliği, sistem idle modunda olmadığında kullanılacak işlemci çekirdeklerinin yüzdesini belirler. Örneğin, 12 çekirdekli bir işlemciyi %50 performansla kullanmak demek, 6 çekirdeği mining'e ayırmak demektir.

- idle_time özelliği, sistemin idle modunda sayılması için kullanıcının ne kadar süre afk kalması gerektiğini belirler. Örneğin, 600 saniyelik bir idle time'da sistem 10 dakika afk kaldığında mining'e başlar.

- fake_error_message özelliği, uygulama başlatıldığında kullanıcıya gösterilecek sahte hata mesajını belirler. Bu özellik isteğe bağlı olarak devre dışı bırakılabilir.

Uygulamayı satın aldığınızda size 3 adet exe dosyası verilecektir:

- Main Miner: Kurbanlara bulaştırılacak dosya.
- Debug Miner: Virüsün düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için debug modunda bir dosya.
- Cleaner.exe: Debug veya Main Miner olsun, virüsü sistemden temizleyen bir dosya.

Lütfen dosyalarınızı kaybetmeyin, aksi takdirde geri alma işlemi mümkün olmayabilir.

İsterseniz, virüsü herhangi bir dosya ile birleştirebilir veya Extension Spoofing yapabilirim.

Bu arada, ilk 3 alıcıya virüsün yanı sıra bir cryptoclipper olmak üzere çeşitli coinleri destekleyen bir yazılım vereceğim.

Son olarak kanıt isteyenler için buyurun kanıt:

BTc ekran alıntısı.png

Eğer bulaştırabileceğiniz sistemlerin ortalamasından ayda ne kadar kazanç elde edebileceğinizi hesaplamak istersenizde bu siteyi kullanabilirsiniz:

Alıcılar için şimdiden hayırlı olsun. Sorularınız varsa lütfen bana doğrudan mesaj atın.

Users who are viewing this thread