@borawest Adlı Üyeden Şikayetçiyim (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
23,766
Rating - 0%
alın size kanıt @Castiel ve diğer adminler cihan hesabı 125e satmış bana sallama numara atıp diyor ki sen kurucu geçtin tokatci seni forumda tanıdık diye herkes ona inanıyor ayrıca ben konuşmanın ilk başında kendisine aracı tutalım dedim aracı zaman kaybı dedim peki dedim evet bu benim hatam mavi tikli birine bile güvenmemem lazımdı herkesten özür diliyorum ve artık kimseye aracısız işlem yapmayacağımı söz veriyorum.
mesajlari atmak isterdim fakat atacağım hesabı beni tokatladigi hesap.

Credits
23,766
Rating - 0%
alın size kanıt @Castiel ve diğer adminler cihan hesabı 125e satmış bana sallama numara atıp diyor ki sen kurucu geçtin tokatci seni forumda tanıdık diye herkes ona inanıyor ayrıca ben konuşmanın ilk başında kendisine aracı tutalım dedim aracı zaman kaybı dedim peki dedim evet bu benim hatam mavi tikli birine bile güvenmemem lazımdı herkesten özür diliyorum ve artık kimseye aracısız işlem yapmayacağımı söz veriyorum.
@Cihan adlı kullanıcının üyeliğini tokatcilara ne ceza veriliyorsa onun verilmesini talep ediyorum eğer şartsa bende konu açabilirim ve isterseniz benide cezalandirabilirsiniz çünkü bende hatalıyım aracısız iş yaptım

Durden 

existence is not real.
Credits
1,735
Rating - 100%
Dostum sözle olmuyor bu işler kanıt atman lazım mantıken

Credits
2,256
Rating - 0%
Orospu evladı Hesap geri alındi dedim demi sana o numara tarafından

Credits
23,766
Rating - 0%
Arkadaşlar Numaradan geri alındı dedim kendi numarası bu orospu **Küfürbaz** almadiysa ben bir bok bilmiyorum lan benim 11 k m nerede 11 k dolandırıcı pezevenk
1. onu açıkladım zaten ve direk sıkışınca ona koşuyorsun yani senin yaptığın apaçık belli hesaplari kendin çekip iftira atıyorsun

Credits
2,256
Rating - 0%
1. onu açıkladım zaten ve direk sıkışınca ona koşuyorsun yani senin yaptığın apaçık belli hesaplari kendin çekip iftira atıyorsun
Kardeşim Aciklamadin Aciklamadin hesapta borawestw yazıyor kimin o hesap bu hesapta kurucu yok dedin kurucu çıktı al açık dolandırıcısin işte

Credits
23,766
Rating - 0%
Kardeşim Aciklamadin Aciklamadin hesapta borawestw yazıyor kimin o hesap bu hesapta kurucu yok dedin kurucu çıktı al açık dolandırıcısin işte
bak son kez diyorum hesabı kim geri aldiysa ondan almak için çalıştım başardım girip nick değiştirdim yenileyip new maili kurucu yapıp sana salacaktim kod yolladim maile vermedin oldu bitti işte yani sen seçtin bu yolu ayrıca sen bi 16kmin parasını ver payimi ztn sana genede 10k vurup vericem dedimmi dedim vercem sana vurup new hesap

Credits
23,766
Rating - 0%
aracı istiyoruz sonra mavi tikli biri geliyor aracisiz işlem yaptiriyor sonuçta banlarlar tokatlarsa diye yapıyoruz ama tanıdık diye ortada bir şey yok

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread