borsa puştluk yeridir borsa dersleri part 1 (1 Viewer)

serkan dahlan

Entrepreneur,Ceo,
Credits
6,733
Rating - 0%
borsa tam puştlugun döndügü yerdir market maker borsalar sizin bütün paranızı emmeye çalışır yetmez donunuzu bile sattırıp almaya çalışır twitterdaki eşşeklerin dedigi gibi darpane değildir paranın aptaldan zekiye geçtigi tek yerdir

bu dersimizde kardeşlerim borsada gelen haberlerin nasıl tersini düşünerek para kazanabiliriz herkes satarken profosyonel insanların krizi fırsata çevirip nasıl para kazandıgını inceleyelim

1.Coin base hisse senedi ve yapılan puştluklar: Coinbase kripto para borsası kardeşlerim bu hisse senedi çok büyük çöküş yaşadı 33 dolar bir fiyata oturdu tam o endip 33 dolar fiyatta bu hisse senedinin 50 dolara hatta 70 dolara fırlicanı içerden bilen patronu ve yandaşları spekülatif haberler ile manipülasyon yaptılar

Gelen Haberler:Coinbase batıyormu işten çıkardı,coinbase sitesi ve uygulaması erişime kapandı,coinbase batacamı

sonra bu haberlerden sonra bu hisse senedi 33 dolardan 50 dolara geldi %70 bir artış yaptı hatta nasdaq açılırsa burdan roketi koyup 70 dolara gidebileceğini düşünüyorum ytd

COIN_2023-01-15_15-06-34.png

2.Kripto piyasasındaki yaprak kürek haberlerden sonra btc nin 15k dan 21k olması :)

Gelen Haberler:huobi işten çıkarmaları devam ediyor batacakmı,genesis borsası iflas mektubu yazdı (8 ocak), goldman sachs bitcoini ponzi sistem olarak açıkladı, binance ceo su fudlar (olumsuz haberler) devam edicek dedi,ünlü analist bitcoin 8k olucak dedi

işte ben naptım 1200 -1256 bandınan eth aldım şuan fiyat 1500 seviyelerinde 1600 e deyip indi hedefim 2k bareminde satmak ytd işte bu haberlerde profosyonel birisi çok iyi kazançlar sağlayabilir

BTCUSDT_2023-01-15_15-09-31.png

Users who are viewing this thread