Brute Hayla Aktif mi? (3 Viewers)

Credits
5,424
Rating - 0%
En son wordpress önlem alacaktı hacklenen sitelere karşı password admin admin123 gibi yapma yasaklanacaktı bruteden de site düşmüyor fazla. Sizce bunun yüzünden mi? Yoksa yanlış dork mu kullanıyorum aranızda dork verebilecek var mı ? :)

Credits
0
Rating - 0%
Hocam wordpress henüz bununla ilgili bir önlem almadı. Lakin artık insanlar derin uykudan uyandı... Daha zekice şifreler girersen site düşürebilirsin...

D

delete.9999

Brute Bi Araç Değil Bir Yöntemdir O Yüzden Aktifliği Bitti Gibi Söylemler Saçma User-Pass ların İyi Değildir

D

delete.9999

Sağlam bir user pass atar mısınız rica etsem ?

Brutede ("author/admin") Dorkunu Kullanıyorsan User a admin ekle internette standart bir ton pass list var 10k ya kadar ul işte birilerini herşeyi devletten beklemeyin olm

Credits
0
Rating - 0%
Brute force site düşürmeye yarayan bir program. Brute force diye aratın sitede çıkar hocam.
Site düşürmek? DDoS gibi bir yöntem mi diyeceğim benim bildiğim brute force kaba kuvvet saldırısıdır

Credits
0
Rating - 0%
Brute Bi Araç Değil Bir Yöntemdir O Yüzden Aktifliği Bitti Gibi Söylemler Saçma User-Pass ların İyi Değildir
Üstadım, brute bir yöntem değildir. Yani daha doğru şekilde söylemek gerekirse bir hacking yöntemi değildir. Deneme yanılma tekniğidir. Sadece sizin gireceğiniz keywordlara dayalı bir taktik ile web sitelerine hızlı erişim sağlayarak topluca sizin girdiğiniz şifreleri ve kulanıcı adlarını sizden hızlı birşekilde dener. Sizin tek tek yapacağınız işi kendisi hızlıca yaparak size sunar...

D

Deleted member 11195

Üstadım, brute bir yöntem değildir. Yani daha doğru şekilde söylemek gerekirse bir hacking yöntemi değildir. Deneme yanılma tekniğidir. Sadece sizin gireceğiniz keywordlara dayalı bir taktik ile web sitelerine hızlı erişim sağlayarak topluca sizin girdiğiniz şifreleri ve kulanıcı adlarını sizden hızlı birşekilde dener. Sizin tek tek yapacağınız işi kendisi hızlıca yaparak size sunar...
cok dogru

D

delete.9999

Deneme Yanılma Yöntemdir Yada Tekniktir İkiside Aynı Şey Tekniğin Kelime Anlamına Bakarsan Türkçede Eş Anlamlılarında Yöntemi Görebilirsin

Credits
0
Rating - 0%
author adminciyiz only ama düşmüyor ya şaka gibi.
Hocam kendinize bir loglu bir shell havuzu kurup sağa sola dağıtırsanız günlük en az 20 site ve daha fazla site düşereceksiniz. Dandik wordpress site düşereceğim diye uğraşmayın. Admin - admin gibi düşürdüğünüz sitelerin serverini geçip root olsanız dahi bu sizin işinize yaramayacaktır. Çünkü o tarz güvenliksiz bir site dandik bir hostta barınıyordur. Ve serverde hiç bir site çıkmayacağına emin olabilirsiniz. Lakin ender durumlar görünmekte...

Credits
0
Rating - 0%
Deneme Yanılma Yöntemdir Yada Tekniktir İkiside Aynı Şey Tekniğin Kelime Anlamına Bakarsan Türkçede Eş Anlamlılarında Yöntemi Görebilirsin
Biliyorum üstadım... Hacking kavramında söylemişsenizdir diye söyledim yazdıklarımı daha dikkatli okursanız anlayacaksınız.

Credits
2
Rating - 0%
Bruten CMS Bruteforce Skyfall mı yoksa xml-rpc mi ? Biraz da ona bağlı. Pass listini genişletmeni ve xml-rpc kullanmanı öneririm.

Credits
161
Rating - 0%
Brute dos ne ya Allah aşkına sqlmap SQL inj Öğren kaynak bol basitde bişey Shell yedir ve config çek mass Deface falan bunlar çok basit kaynak da bol
Ama brute ve dos konusunu unutun milleti güldürmeyin
Bunu sizi aşağılamak anlamında asla söylemiyorum sadece yardım ediyorum o kadar

Credits
161
Rating - 0%
Ayt hala "bilmem kaç site hamçked" diye konu açıyorsa brute halen aktfitir çee
Yıkılana balta vurma zaten Herkes ne olduğunu biliyor bizler birbirimizi kaldirmaliyiz ogretmeliyiz ezmemeliyiz yıkılana balta çok basit
Bir örnek getireyim bu konuda Libya diye bir müslüman devlet Amerika'nın sözüyle bir birlerini ezdi bitirdi gaddafi başkanlarını öldürdüler rahata varicagiz diye öldürdüler ama ülke şu an terörist ülkesine döndü

Users who are viewing this thread