@BYOB tokatcıdır alışveriş yapmayınız (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
244
Rating - 0%
@BYOB adlı kullanıcı ile bu gün başlıklı sms apisi için telegram üzerinden anlaştık 450 tl ücret aldı sorna konuşmayı temizleyip ortalıktan kayboldu

Kardinal 

SpyHackerz.org
Credits
3,510
Rating - 100%
escrow kullanmamışsınız + bahsi geçen kullanıcının mavi tiki de yok neye dayanarak ödeme yaptınız merak ediyorum.

@BYOB Açıklama yap lütfen

Credits
1,065,380
Rating - 100%
Bu adam sürekli bu şekilde tokat atıyor anlaşılan. @Zb0t adlı üyeye aynı şekilde tokat attı iki gün sonunda siteyi çekti escrowu da bendim, ismi lazım değil admine defalarca kez bildirmeme rağmen banlanmadı görüyorsunuz. 👍🏼👍🏼👍🏼

Credits
244
Rating - 0%
kanıt olarak konuya ilişkin ekran görüntülerini ekler misin yoruma ?
arkadaş gerçekten uyanık deneme sms si istedik attı ödeme aldıktan sorna bilgisayara geçiyorum diyip telegram konuşma geçmişini sildi

Lost

Yaşayan Forum Efsanesi
Credits
1,200
Rating - 100%
arkadaş gerçekten uyanık deneme sms si istedik attı ödeme aldıktan sorna bilgisayara geçiyorum diyip telegram konuşma geçmişini sildi
anladım. gerisi adminlerin insiyatifine kalmış umarım hakkını alır..

Credits
116,210
Rating - 0%
@BYOB adlı kullanıcı ile bu gün başlıklı sms apisi için telegram üzerinden anlaştık 450 tl ücret aldı sorna konuşmayı temizleyip ortalıktan kayboldu
Ya hadi esc kullanmadin, en azından konuşmaların ssini alsaydınki sonradan bir sorun çıkmasın. Bu çocuk babanın oğlu mu ki bu kadar güvenip konuşma esnasında ss almiyorsun

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread