Cavdar59 Adliyede (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

sky

BABA
Credits
0
Rating - 0%
Cavdar yeğenim eve geçeyim shell duruyorsa guzelden shell aticam sana geç bakalım geçebilecek misin

Credits
152
Rating - 0%
Cavdar yeğenim eve geçeyim shell duruyorsa guzelden shell aticam sana geç bakalım geçebilecek misin
artık sunucuları değiştirdiler diyiyorum duymuyosn orda bastıklarım var zaten mecturye rica ettikleri için mectury başka basma dedi gerisini ful hacklinkledm hayır zaten ortada miror zoneh kayıtları var daha neyi söyleyimki ben sana

sky

BABA
Credits
0
Rating - 0%
Sana siteleri hackle demiyorum ki zaten güzelhosting geçebiliyorsun ya cp shell aticam geç bakalim

Credits
152
Rating - 0%
Sana siteleri hackle demiyorum ki zaten güzelhosting geçebiliyorsun ya cp shell aticam geç bakalim
adamlar 2 gündür uğraştı sunucuyla kapattılar ortada mirorh var zone-h var sen geçemedin diye bana öfkelenme dün tüm sunucudaki siteleri askıya alıp hiç tüm herşeyi engellediler

Credits
0
Rating - 0%
a sunucu ila b sunucusunun optimazyonu ayni olmak zorunda degildir genellikte türk firmalarinda bütün sunucular ayni optimazyon olmuyor a serveri farkli kernel yapisina sahip olup farkli optimazyon içerisinde olabiliyor . b serveri farkli olabiliyor. @cavdar59 adli arkadaşimiz sunucuya zarar vermedigini kanitindayim serveri geçmesi iyi iş eğer zarar vermediyse birşey olucagini zannetmiyorum .

sky

BABA
Credits
0
Rating - 0%
Olum sana ne öfkelenicem çee yeni yeni çıkıyorsunuz ortaya zaten. Benim sinirlendiğim nokta yaptıklarını yanlış şekilde insanlara lanse etmen. Güzelhosting geçebiliyorum diyorsun bende sana başka bir serverinden cp gönderiyorum buyur geç diyorum.

@TolanK1 bende arkadaşa onu söylüyorum zaten ama arkadaş geçebileceğini söylüyor çee

Attiyorum 1 dakikaya özelden sana cpyi

Credits
152
Rating - 0%
Olum sana ne öfkelenicem çee yeni yeni çıkıyorsunuz ortaya zaten. Benim sinirlendiğim nokta yaptıklarını yanlış şekilde insanlara lanse etmen. Güzelhosting geçebiliyorum diyorsun bende sana başka bir serverinden cp gönderiyorum buyur geç diyorum.

@TolanK1 bende arkadaşa onu söylüyorum zaten ama arkadaş geçebileceğini söylüyor çee

Attiyorum 1 dakikaya özelden sana cpyi
adamlar önlemleri aldılar şuan nasıl geçeyim benim sana demek istediğim güzelhostingi geçtimmi geçtim onu söylüyorum ben sana sitelere bastımmı bastım 1nci sunusunda farklı geçiliyor 2 nci sunucusunda cpanel ile geçildi ben nasıl geçtiğimide belirttim zaten burda daha neyi üsteliyorsunki adamlar tüm herşeyini değiştirdiler dün hiç bir siteye erişim yoktu bugün gelmişsn diyiyorsun al bunu geç

S

Silinen üye 7909

a sunucu ila b sunucusunun optimazyonu ayni olmak zorunda degildir genellikte türk firmalarinda bütün sunucular ayni optimazyon olmuyor a serveri farkli kernel yapisina sahip olup farkli optimazyon içerisinde olabiliyor . b serveri farkli olabiliyor. @cavdar59 adli arkadaşimiz sunucuya zarar vermedigini kanitindayim serveri geçmesi iyi iş eğer zarar vermediyse birşey olucagini zannetmiyorum .

1- Yargıtay, eşlerden birinin diğerine ait facebook adresinin şifresini değiştirerek erişimi engellemesi ve uygunsuz resim paylaşmasını da TCK md. 244/2 kapsamında sisteme girişi engelleme ve verileri değiştirme bilişim suçu olarak kabul etmiştir.

30 siteye index atarak TCK Maddelerinden verileri değiştirme kuralını çiğnemiş sayılır ve ona göre ceza verilir doktorrrrrrr

Artık şu aq konusunu kapatabilir miyiz facebook un hacklenmesi bu kadar konuşulmadı aq

sky

BABA
Credits
0
Rating - 0%
La olum o sunucuda hedefim var geçilmiyor. Hergün düzenli olarak girip gelişmeleri inceliyorum. Yaklaşık 1 aydır o cp bende. Herhangi bir değişiklik yapılmadı o sunucuda.

Credits
152
Rating - 0%
Ne fark eder? Sen litespeed krali değil misin? çee hani sen tüm litespeedleri geçiyordun dansöz nasıl kıvırıyorsun karsımda ben çalıyorum sen oyna
kral oldugun post

Daha fazla uzatmaya gerek yok.

Hadi sana kolay gelsin :)
sürekli yenilikler geliyor ne farkeder b0rudan bypass istiyordun haklısın benim girdiğim sunucularıda kontrol et 15 site farklı 15 site farklı yerde değil zone-hdanda kontrol et o alystarda 4 tane sunucu var bu zamanakadar hep litespeed geçtim hiç apache site basmadım takip edersende anlarsın ordan bak bakalım hiç öyle 5 site farklı 5 site farklı bir durum olmuşmu burdanda içinde bi yara olmuş bukadar sitelere basmam ayıp valla sevmeye bilirsin beni bende seni sevmek zorunda değilim ama yorum yapıcaksan doğru düzgün eleştri şeklinde yapabilirsin

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread