Satım Cerberus & Anubis & Kraken Rat SATIŞ -- Cerberus & Anubis Update all inject and commands SELL !! (1 Viewer)

Credits
192
Rating - 0%
TÜRKÇE :

Cerberus & Anubis Rat kurulumlarınız yapılır .
Cerberus rat kurulumu için 2 ayrı sunucuya ihtiyaç vardır .

İsterseniz sizin serverinize kurulum yapılır . İsterseniz kendi sunucularımıza kurulum yapıp verebiliriz. Tüm injectleri güncel ve tüm fonksiyonları çalışmaktadır .
Lütfen ratları ve özelliklerini bilmeden yorum yapmayınız .
Ratlar için fiyat alınız .
İletişim için ;
Telegram : auriaa

ENGLİSH :

Cerberus & Anubis Rat İNSTALL.

2 separate servers are needed to install the Cerberus rat .

If you want, installation is done on your server . If you want, we can install and give it to our own servers. All injections are up to date and all functions are working .

Please do not comment without knowing the rats and their characteristics .

Get a price for rats .

For communication ;

Telegram : auriaa

Russian

УСТАНОВКА крысы Цербера и Анубиса.

Для установки Cerberus rat необходимы 2 отдельных сервера .

Если вы хотите, установка производится на вашем сервере . Если вы хотите, мы можем установить и передать его на наши собственные серверы. Все инъекции актуальны, и все функции работают .

Пожалуйста, не комментируйте, не зная крыс и их характеристик .

Получите цену за крыс .

Для общения ;

Телеграмма : аuriaa

Credits
192
Rating - 0%
Bro ne gerek var ücretli satmaya forumda zaten beleşe varki çee çee
Dosyalar mevcut evet fakat builderleri çalışmamakta , kurulumu ise bilinmemektedir ( Cerberusun) . İnjectler eksik ve sqlleri eksik bir şekilde mevcut . Forumdaki ücretsiz dedigin sistem ratların çıplak halleridir.

Eray B 

HUMORHAT
Credits
1,751
Rating - 0%
Dosyalar mevcut evet fakat builderleri çalışmamakta , kurulumu ise bilinmemektedir ( Cerberusun) . İnjectler eksik ve sqlleri eksik bir şekilde mevcut . Forumdaki ücretsiz dedigin sistem ratların çıplak halleridir.
Cerberusun özellikleri nedir acaba açıklarmısınız quasar kullanırdım ben

Credits
192
Rating - 0%
Cerberusun özellikleri nedir acaba açıklarmısınız quasar kullanırdım ben
Cerberusun özellikleri bir başka konuda mevcut . Satış metni uzun olmasın diye eklemedim . Görmek isteyenler için çalışır vaziyette video çekerek satış metnime ekleyebilirim .

Eray B 

HUMORHAT
Credits
1,751
Rating - 0%
Cerberusun özellikleri nedir acaba açıklarmısınız quasar kullanırdım
Cerberusun özellikleri bir başka konuda mevcut . Satış metni uzun olmasın diye eklemedim . Görmek isteyenler için çalışır vaziyette video çekerek satış metnime ekleyebilirim .
İnceliyorum konunuzu ve satın alacak arkadaşlara escrow öneririm

Credits
192
Rating - 0%
Cerberusun özellikleri nedir acaba açıklarmısınız quasar kullanırdım

İnceliyorum konunuzu ve satın alacak arkadaşlara escrow öneririm
Teşekkür ederim ilgilendiginiz için ve imzamda da bulundugu gibi forumlarda yapılan ticaretlerde ESCROW zorunludur . Ve escrow sadece forum yöneticileridir.

Users who are viewing this thread