Chivas isimli üyeden şikayetçiyim/hesap verdim spama soktu (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Neyron

Kahbelere inat zirvedeyiz
Credits
9,385
Rating - 83.3%
Bu gün bir işlem için adamla 100 TLden anlaştık,kesin vurumusun dedim, kaç kere önemli dedim,spama sokma dedim dedim de dedim,kesin vurucam dedi,hesaba daha önce girlmemiş hesap,yakın arkadaşımın eski hesabı bana hesabı dediği gibi bu velede verdim biraz geçti bana cihazım spamda dedi,dedim ulan cihaz spamda da niye başka hesapda denemeden direk buna giriyorsun dedim?sonra bu taş kafalı PCde denicem dedi onu da beceremeyince hesap spamda dedi,ben hesabı spama soktum demektense hesap spamda diyor,formda 41den anlayan bir sürü insan var onlar olayı bilir cihaz spamdayken bir hesaba giriyorsan hesap da spama girer,bu velet daha 41 bilmiyor işlem alıyor, ban olsun demiyorum ama sırf başkaları da zarar görmesin diye ticaret yasağı verilsin,daha önce elessyada da ticari yasak verilmişti bunda da verilmeli bence,o değil de rezil rüsvay etdi beni arkadaşa ne yazacam bilmiyorum

Attachments

• Screenshot_2022-06-12-16-27-54-659_ir.ilmili.telegraph.jpg
    Screenshot_2022-06-12-16-27-54-659_ir.ilmili.telegraph.jpg
    655.9 KB · Views: 20
  • Screenshot_2022-06-12-16-27-06-873_ir.ilmili.telegraph.jpg
    Screenshot_2022-06-12-16-27-06-873_ir.ilmili.telegraph.jpg
    664.8 KB · Views: 16
  • Screenshot_2022-06-12-16-24-58-653_ir.ilmili.telegraph.jpg
    Screenshot_2022-06-12-16-24-58-653_ir.ilmili.telegraph.jpg
    729 KB · Views: 13
  • Screenshot_2022-06-12-16-19-08-230_ir.ilmili.telegraph.jpg
    Screenshot_2022-06-12-16-19-08-230_ir.ilmili.telegraph.jpg
    661.6 KB · Views: 12
  • Screenshot_2022-06-12-16-18-43-870_ir.ilmili.telegraph.jpg
    Screenshot_2022-06-12-16-18-43-870_ir.ilmili.telegraph.jpg
    662 KB · Views: 18

Neyron

Credits
9,385
Rating - 83.3%
Bu gün bir işlem için adamla 100 TLden anlaştık,kesin vurumusun dedim, kaç kere önemli dedim,spama sokma dedim dedim de dedim,kesin vurucam dedi,hesaba daha önce girlmemiş hesap,yakın arkadaşımın eski hesabı bana hesabı dediği gibi bu velede verdim biraz geçti bana cihazım spamda dedi,dedim ulan cihaz spamda da niye başka hesapda denemeden direk buna giriyorsun dedim?sonra bu taş kafalı PCde denicem dedi onu da beceremeyince hesap spamda dedi,ben hesabı spama soktum demektense hesap spamda diyor,formda 41den anlayan bir sürü insan var onlar olayı bilir cihaz spamdayken bir hesaba giriyorsan hesap da spama girer,bu velet daha 41 bilmiyor işlem alıyor, ban olsun demiyorum ama sırf başkaları da zarar görmesin diye ticaret yasağı verilsin,daha önce elessyada da ticari yasak verilmişti bunda da verilmeli bence,o değil de rezil rüsvay etdi beni arkadaşa ne yazacam bilmiyorum
@Bugs bunny nicki

Credits
2,175
Rating - 100%
Hesabı chivas'ın spama soktuğuna dair bir kanıtın olmalı eğerki öyle bir kanıtın yoksa boş mevzudur benimde çok ticaretim oldu hiç yüzümü kara çıkarmadı elindenbir para gitmiyor o yüzden tokat konusu olarak değerlendirilemez onun spama soktuğuna dair bir kanıtla gelmelisin

Credits
3,563
Rating - 0%
Olay şu hesap attı vururum dedim shopuna kadar hazirladim hesaba girerken direk spam hatası verdi kendisine söyledim zaten önden para almadım Geldi tehdit edior beni tanimiorsun Dior düne kadar Spy ülke gezinen kişi gelmiş tehdit edior konu boş zaten adminleri boşuna bekletme bile .

Neyron

Credits
9,385
Rating - 83.3%
Hesabı chivas'ın spama soktuğuna dair bir kanıtın olmalı eğerki öyle bir kanıtın yoksa boş mevzudur benimde çok ticaretim oldu hiç yüzümü kara çıkarmadı elindenbir para gitmiyor o yüzden tokat konusu olarak değerlendirilemez onun spama soktuğuna dair bir kanıtla gelmelisin
Brom lütfen torpil yapmayı bırak ve az adaletle bak olaya kendisi yazdı cihaz spamda diye

Credits
2,175
Rating - 100%
Brom lütfen torpil yapmayı bırak ve az adaletle bak olaya kendisi yazdı cihaz spamda diye
Torpillik bir durum yok ben zaten oçocukla kavgalıyım bana göre mantıklı olan açıklamayı yaptım sadece gerisine adminlerbakar

Neyron

Credits
9,385
Rating - 83.3%
Boş konuşup durma adminler incelesin hayatımda senin kadar boş bı adam görmedim düne kadar ülke istiordun eqeqw
Ülke istiyordum?onun konumuzla ne alakası?ben 41 vuruyorum demedim ki sen kesin kapatirim diye söz verdin

BraveHeart 

Dostum olmaz, Hasmım Yaşamaz.
Credits
1,513
Rating - 100%
Şikayet konusu içerisinde ilk önce birbiriniz ile adaplı bir şekilde tartışma içerisine giriniz.

- Yapmış olduğunuz ticarette her hangi bir dolandırma tokat olayı vs. yok. Evet ortada bir zaman kaybı olabilir fakat yarın'a vurabilirdi hesabını. Bir dolandırma vs olmaması durumunda yapacağımız bir şey maalesef yok.

Konu Kilit.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread