@cihan adlı üyeden şikayetçiyim (2 Viewers)

Status
Not open for further replies.

Büyük İskender

Müsteşar
Credits
1,030
Rating - 100%
Ben dini yerinde olan bir müslüman gibi gruba geldiğim günden beri grubu tolerant bir bildim
Tabi herkesin inancı kəndine ama bir birimizin inancina küfür etmek gibi hakkımız yok, @Cihan isimli üye chatta da Allaha küfür etmesine hakk kazandırıyor dediklerimizi umursamıyor uyarılara rağmen hala kendini haklı bulması üzerine üyeye kalıcı ban ve ya başka yaptırım talep ediyorum @SkullZ @Lastromance

KanNA

TOKATÇI
Credits
3,852
Rating - 100%
Üye hakkında çok fazla şikayet var, artık birşey yapılması gerekiyor ,eski üye olması adeleti şaşırtıyor galiba,benim de bu kışı hakkında şikayetim mevcut artık bişi yapılmalıdır,üyenin dini farklı olabilir fakat saygı duymak zorunda,hawli değilsin dostum sok şunu kafana

Credits
7,852
Rating - 0%
Ben dini yerinde olan bir müslüman gibi gruba geldiğim günden beri grubu tolerant bir bildim
Tabi herkesin inancı kəndine ama bir birimizin inancina küfür etmek gibi hakkımız yok, @Cihan isimli üye chatta da Allaha küfür etmesine hakk kazandırıyor dediklerimizi umursamıyor uyarılara rağmen hala kendini haklı bulması üzerine üyeye kalıcı ban ve ya başka yaptırım talep ediyorum @SkullZ @Lastromance
ulan daha demın senden webmaıl aldım ya neden almadan once sıkayet etmedın ? PUHAHAAHAHAHAHAAHHA para ıcın anasını satarlar bunlar abo

KanNA

TOKATÇI
Credits
3,852
Rating - 100%
ulan daha demın senden webmaıl aldım ya neden almadan once sıkayet etmedın ? PUHAHAAHAHAHAHAAHHA para ıcın anasını satarlar bunlar abo
Evet 200₺ iade almak için çalışan methoda çalışmıyor bu diyip şikayet konusu açan cihan konuştu aboooo

KanNA

TOKATÇI
Credits
3,852
Rating - 100%
Tamam dostum seninle hiç din tartışması yapmayacağım, herkesin dini kendine. İyi aksamlar
Boş beleş insanların arkasında duranın ondan bir farkı yok, dediğimiz gibi bize ailede önce din dendi, ne olursa olsun dinime saygı duymak zorunda !!

Credits
7,852
Rating - 0%
arkadaslar ortada bır bok yok lutfen ben spyhhackerzda allaha sovmem artık zaten sovmedımde haberınız olsun :D

Credits
99
Rating - 0%
arkadaş anormalmisin hadi sohbeti sevmedin merak ettiğin konulara bak ya da gidip milliyetçi vatansever takılanların forumunda takıl sen en iyisi :D
ama senin seçimin bu arada @Cihan @SkullZ üstadlar siber güvenlikte uzman ve bu forumda 100k dan fazla konular var ama tabiki benim haddime değil bu arada adminler baksın ben fikrimi verdim !

Credits
2,350
Rating - 0%
arkadaş anormalmisin hadi sohbeti sevmedin merak ettiğin konulara bak ya da gidip milliyetçi vatansever takılanların forumunda takıl sen en iyisi :D
ama senin seçimin bu arada @Cihan @SkullZ üstadlar siber güvenlikte uzman ve bu forumda 100k dan fazla konular var ama tabiki benim haddime değil bu arada adminler baksın ben fikrimi verdim !
Senin dinin heralde basit bu kadar ?

Credits
99
Rating - 0%
arkadaslar ortada bır bok yok lutfen ben spyhhackerzda allaha sovme

Senin dinin heralde basit bu kadar ?
şşşş yavaş ol Elhemdüriillah müslümanım ama kanıt birşey olmayınca ne bilim ben sadece kendi bildiklerimi söylüyorum diyorumki yazıda fikrimi söylüyorum sende önyargıyla duvara tosluyosun ? cihan boş bir insan değil dine hakaret edecek kadar alçalmamıştır eminim ve Cihan'ı illa kızdırmıştır cihan uzun zamandır siber güvenlikte işlerle meşgul !

BraveHeart 

Dostum olmaz, Hasmım Yaşamaz.
Credits
1,513
Rating - 100%
şşşş yavaş ol Elhemdüriillah müslümanım ama kanıt birşey olmayınca ne bilim ben sadece kendi bildiklerimi söylüyorum diyorumki yazıda fikrimi söylüyorum sende önyargıyla duvara tosluyosun ? cihan boş bir insan değil dine hakaret edecek kadar alçalmamıştır eminim ve Cihan'ı illa kızdırmıştır cihan uzun zamandır siber güvenlikte işlerle meşgul !
siber güvenlik men!

Credits
2,350
Rating - 0%
Knkm sen ya foruma hiç girmiyorsun ya da ne bilim başka şeyler dikkat etmiyorsun cihanı chatte yaklaşık 1 senedir görüyorum chatte ne kadar çok olmasada özelde dine sövüyor buna bizzat kendim şahit oldum ha inanmıyorsan cihanın dine Allah'a sovdugunu çok kişi söylüyor bunu ben tek söylüyor değilim.

Credits
99
Rating - 0%
Knkm sen ya foruma hiç girmiyorsun ya da ne bilim başka şeyler dikkat etmiyorsun cihanı chatte yaklaşık 1 senedir görüyorum chatte ne kadar çok olmasada özelde dine sövüyor buna bizzat kendim şahit oldum ha inanmıyorsan cihanın dine Allah'a sovdugunu çok kişi söylüyor bunu ben tek söylüyor değilim.
eğer dine sövüyorsa 1 yıldır neden bunun kanıtı ss'i yok ? o kadar kişi söylüyormuş versin biri ss'i inanalım ettiğine !

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread