Cihan Denen Arkadaş Tarafından Dolandırıldım (Kanıtlarıyla) (26K-2,5K) (3 Viewers)

Status
Not open for further replies.

veyiez

Darkness İnfinity ░▒▓█ ℍ𝕖𝕝𝕚𝕠𝕤 █▓▒░
Credits
10,949
Rating - 0%
olaya baktım kadarıyla bı dolandırclık goruyorum wp te kadın hesabım silindi demiş hesap girilmiş ve ebedi cekilmiş 38 hemen acmıslar sanırm yoksa kadın hesabım silindi demez geçmiş olsun birdaha kimse güvenme tek çalış form da biton konu var ebedi için ben bile paylastım

Credits
0
Rating - 0%
2.5k lık hesabı önemsemiyorum yalnış anlama kral ama böyle arkadaşlar forumda durduğu sürece çok konu açılır ya uyarı verilmesi gerek yada banlanması haddime değil ama
@Cihân arkadaşın hakkı olan 2,5k'lık hesabı iade et veya yenisini ver.
işinize karışmayayim yinede

Credits
1,456
Rating - 0%
2.5k lık hesabı önemsemiyorum yalnış anlama kral ama böyle arkadaşlar forumda durduğu sürece çok konu açılır ya uyarı verilmesi gerek yada banlanması haddime değil ama

işinize karışmayayim yinede
Mağduriyet giderilmezse banlanır.
çoçuk 20kyı alsa neden almadım desin 2k içinmi ? Konuyu açman Rezillik
İster 2k hesap olsun ister 1TL para sonuçta ortada bir komplo ve dolandırıcılık var hakkını savunması kadar doğal bir şey varmı?

Credits
0
Rating - 0%
Mağduriyet giderilmezse banlanır.

İster 2k hesap olsun ister 1TL para sonuçta ortada bir komplo ve dolandırıcılık var hakkını savunması kadar doğal bir şey varmı?
Eywallah kral sen olmasan haklı olduğum halde bile haksız çıkacaktım ayrıca konumun silinmemesini rica ediyorum

Credits
0
Rating - 0%
2k için konu açılmış ve emek vermiş bir çoçuk var karşıda 2k için yapmayacagını herkes bılır neyse zararı karşılarız
çoluk çocukmu yarın birgün dolandırıldığında ağlama benim konuyu açma sebebim 1. cihanın dolandırıcı olduğunu kanıtlamak siz 2k lık hesap için konu açtığımı sanıyorsunuz 2,5klık hesabı vermesin umrumda değil eğer bu konu üzerine bu arkadaş uyarı almadan devam ederse zaten konu boşuna açılmış demektir

Credits
2,256
Rating - 0%
çoluk çocukmu yarın birgün dolandırıldığında ağlama benim konuyu açma sebebim 1. cihanın dolandırıcı olduğunu kanıtlamak siz 2k lık hesap için konu açtığımı sanıyorsunuz 2,5klık hesabı vermesin umrumda değil eğer bu konu üzerine bu arkadaş uyarı almadan devam ederse zaten konu boşuna açılmış demektir
Allah Allah tamam kardeşim dolandiriciyim yha ben 2 k vericem sus yazma

Credits
100
Rating - 0%
Yaşına veriyorum tamam

Credits
1,456
Rating - 0%
ŞİKAYET KONULARINA ALAKASI OLMAYAN KİŞİLERİN YAZMASI YASAK 50 KERE SÖYLEDİM.

YAZANLARIN HEPSİNE UYARI PUANI VERİLDİ BAZI KİŞİLERE DE 1 GÜNLÜK BAN ATILDI.

@Cihân Hesabı teslim edersin.
@Ospik788 Hesabı teslim edince özel mesajdan bilgilendir. Burada bir mağduriyet söz konusu bunu giderilmemesi halinde Cihan banlanır direkt olarak banlarsak ona haksızlık olur.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread