coinbase hesabı olan konuya gelebilir mi (1 Viewer)

Credits
1,593
Rating - 0%
bende şu an içerisinde coin yok ip ban mı yedim acaba 2 3 tane hesap açtım 1 kimlik üzerine
bluestacks ile de 1 2 hesabım vardı onlarda da öğren kazanda bi coin gözükmüyo
olabilir dostum başka pc veya mobilden mobilden denerken wifiden deneme mobil veriden dene denemeden önce uçak moduna al tekrar aç

Credits
17,595
Rating - 100%
bekle bakalım birkaç gün kimlik onayı vs yaptın mı?
kralını yaptım bu akşam tüm hesaplara lotex usdc ve ankr testi geldi 315 tl kaldırdım, yeni hesap açayım dedim kimlik onaylandı anında öğren kazan gitti diğer hesaplara baktım onlarınki de gitmiş

Credits
1,593
Rating - 0%
kralını yaptım bu akşam tüm hesaplara lotex usdc ve ankr testi geldi 315 tl kaldırdım, yeni hesap açayım dedim kimlik onaylandı anında öğren kazan gitti diğer hesaplara baktım onlarınki de gitmiş
gelir 1-2 gün bekle

Credits
2
Rating - 0%
Bende bişey soracağım kimlik onayı gönderiyorum onay için mail geliyor ama testlere girdiğimde tekrar kimlik istiyor gönderiyorum yine aynı nasıl yaparım ?

Credits
2,441
Rating - 0%
Hesabın incelemeye düşmüş kanka coin satın almayı denersen orda ki uyarıyı görebilirsin 3 tane hesap var bende de hala inceleniyor da 1 aydır. O hatayı aynı cihazdan değil de aynı banka hesabını ödeme yöntemine eklersen alıyorsun ne zaman kalkar onu da bilmiyorum 1 aydır yok bende de öğren ve kazan kısmı, yeni hesap açıp para kaldırıyorum o hesaplardan olmuyor bekliyorum.

Users who are viewing this thread