Çok İhtiyacım Var Size ! (Allah Aşkına Fikir Verin) (1 Viewer)

Credits
2,233
Merhaba arkadaşlar 7 ay önce arkadaş ortamım vardı kazık yedim çıktım aralarından.Bugünde geldiler gezdik vs ama ben onlarla takılmak istemiyorum,onlar benle takılıyor nasıl kendimden uzak tutarım?

Credits
90
kanks bu kadar kasmaya gerek yok bahaneye de gerek yok çatır çutur yüzlerine söyleyip siktiri çekeceksin yoksa daha çok kazık yersin ben söyleyeyim

semihhouze

TOKATÇI
Credits
3
kanka yarın bi yere çağırdılar gelirim dedim yarın güngörene gitmişim gibi story atcam zaten evden çıkmıyom
aptlamısın sen amk sikleme hiç gelse kapına gelmek istemiyorum de kapat yüzlerine anlarlar zaten . halen ısrarla çağırıyorlarsa seni yine kazıklayacak yada kullanacaklar

bekoflix

web developer
Credits
2,476
Merhaba arkadaşlar 7 ay önce arkadaş ortamım vardı kazık yedim çıktım aralarından.Bugünde geldiler gezdik vs ama ben onlarla takılmak istemiyorum,onlar benle takılıyor nasıl kendimden uzak tutarım?
Hayır demeyi öğrenmekten başlayabilirsin

Credits
561
büyüdükçe değişir ortam

Users who are viewing this thread