Connected2.me Manycam yardım (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
S.a bluestacks 'dan c2 indirdim manycam ile anlık kız fotoları atıyorum fakat kız fotoğrafını atarken fotoğraf tam ekranken bi anda kendinı kırpıyor bunun çözümünü bilen var mı ?

1. fotoğraftaki gibi olmasını istiyorum fakat göndere bastıktan sonra 2. yer geliyor tam ekran olmuyor.

Attachments

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1.4 MB · Views: 48
  • 232.PNG
    232.PNG
    957.2 KB · Views: 49
  • Like
Reactions: dex
Credits
0
Rating - 0%
S.a bluestacks 'dan c2 indirdim manycam ile anlık kız fotoları atıyorum fakat kız fotoğrafını atarken fotoğraf tam ekranken bi anda kendinı kırpıyor bunun çözümünü bilen var mı ?

1. fotoğraftaki gibi olmasını istiyorum fakat göndere bastıktan sonra 2. yer geliyor tam ekran olmuyor.
Yardımcı olacak arkadaşlara ücret ödemeye razıyım.

Credits
185
Rating - 0%
dostum manycam ile nasıl pcden anlık atıyorsun peki onu anltabilir misin?? telefonda da manycam uygulaması var, onu yer mi mesela

Credits
45
Rating - 0%

kanka bluestackstan c2 yuklemıstım anlık olarak göndermiyor ki fotoğrafları nasıl yaptın

Users who are viewing this thread