Önemli Çözüm masası - Spy Ailesi (1 Viewer)

Credits
201,695
Rating - 95.2%
Bugün 50 üyemizin ban cezası iptal edildi chat room dahil.

spyhackerz hakkındaki şikayetlerinizi bu konu altında belirtiniz, haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz tüm konuları burada belirtin bizzat ben inceleyip ya çözüme kavuşturacağım yada neden çözümsüz kaldığı konusunda sizleri bilgilendireceğim.

Mesala rütbenizmi düşürüldü ?

Mesala banlımısınız ? multiniz ile durumunuzu yazın.

Platformun kurucusu olarak tek amacım bu ortamın daha kaliteli ve adaletli kalmsını sağlamaktır bu yüzden çekinmeyin , eleştirebilirsiniz (küfür etmeden)

Credits
4,373
Rating - 100%

spyhackerz hakkındaki şikayetlerinizi bu konu altında belirtiniz, haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz tüm konuları burada belirtin bizzat ben inceleyip ya çözüme kavuşturacağım yada neden çözümsüz kaldığı konusunda sizleri bilgilendireceğim.

Platformun kurucusu olarak tek amacım bu ortamın daha kaliteli ve adaletli kalmsını sağlamaktır bu yüzden çekinmeyin , eleştirebilirsiniz (küfür etmeden)
Adminler İşini Çok Güzel Yapıyorda, Millet Bu Forma Girip Konulara Bakıyor Sonra Başka Forumlarda Kendisi Yazmış Gibi, Methodları Kendi Bulmuş Gibi Gösteriyor. Buna Bir Çözüm Bulunursa Kıyak Olur.

Credits
131
Rating - 0%
Ticaret konularına yani kendine ait bi program olur hesap olur satarken gizliye almaları gereksiz bence birde aynı konu tekrar tekrar paylaşılıyor 50 tane bitay konusu açıldı

Credits
201,695
Rating - 95.2%
Adminler İşini Çok Güzel Yapıyorda, Millet Bu Forma Girip Konulara Bakıyor Sonra Başka Forumlarda Kendisi Yazmış Gibi, Methodları Kendi Bulmuş Gibi Gösteriyor. Buna Bir Çözüm Bulunursa Kıyak Olur.
Bu konuda çözüm bulunması imkansız, herkes biyerde çalıp çırpıyor, başka forumlarda açtıkları konuların google nezdinde değeri çok düşük olduğundan çokda zarar vermiyor. Sonuçta bu forumda'da %100 özgün paylaşım olmuyor herşey kutsal bir dengede ilerliyor çee

Hiç kimsenin mağdur olmaması için yeni kurallar getirilmeli örneğin adminlerin herkese ban atmamalı gerçerli bi sebep sunmaları gerekiyor
Bu konuda hemfikirim düzenleme yapılacak çok yakında.

Ticaret konularına yani kendine ait bi program olur hesap olur satarken gizliye almaları gereksiz bence birde aynı konu tekrar tekrar paylaşılıyor 50 tane bitay konusu açıldı
Konuları gizliye almaları aslında üyelerin tercihi, like toplamak için bu tür yollara başvuruyorlar, spy forumu zaten çok engelleri olan bir platfrom daha fazla şeyi engellersek sıkıntı çıkacaktır , bu konuda geçerli bir çözüm henüz yok.

Credits
11,020
Rating - 0%
Forumda çok fazla dolandırıcılık oluyor. Siz ne kadar escrow desenizde millet yine kendi kafasına göre hareket ediyo. Daha önce ticaret yapılan arkadaşların hesabında forum üyeleri tarafından olumlu veya olumsuz puanlama yapılabilse örneğin 5 üzerinden puan verilse böylece herkes kimin ne mal olduğunu anlamış olur , herkes ticarette güvenilir adamla iş yapar. "Sadece bi fikir "

Credits
405
Rating - 0%

Herşey yerli yerinde adminlerde ilgileniyo teşkkür ederiz.

Credits
7,157
Rating - 100%
Adam chatte ama baci düz gidiyor ban yemiyor ben adama "sikerim" diyorum ban yiyorum, adam diyor ki beles .com almak istiyorum diyorum ki ketçap mayonez olsun mu ban yiyorum bu nasıl adalet?

Credits
100
Rating - 0%

Telegram yazıyorum @Mectruy

Credits
0
Rating - 0%
Forumda çok fazla dolandırıcılık oluyor. Siz ne kadar escrow desenizde millet yine kendi kafasına göre hareket ediyo. Daha önce ticaret yapılan arkadaşların hesabında forum üyeleri tarafından olumlu veya olumsuz puanlama yapılabilse örneğin 5 üzerinden puan verilse böylece herkes kimin ne mal olduğunu anlamış olur , herkes ticarette güvenilir adamla iş yapar. "Sadece bi fikir "
Puanlama sistemi gelmesi bencede hoş olur.

say

Credits
121
Rating - 0%
https://spyhackerz.org/forum/threads/Şikayetleriniz-neler-tüm-spyhackerz-üyelerine-duyuru.41681/page-7#post-860771

Bazı arkadaşlar benim izlenimlerime yönelik paylaşımda yapmışlar ancak ben izlenimimi maddeler halinde yazıyorum. Diğer TR Hack forumlarında da aynı sorunlar var. Bir tanesinin bari toparlanmasını isterim.

1) Yaş ortalaması gittikçe düşmekte.
* Bu nedenle işinde uzman kişiler artık forumlarda yer almamakta ve bunun sonucu olarak;
2) Bilgi kirliliği, kaliteli konu azlığı ve hep aynı konuların dönmesi gibi bir çok sorun meydana geliyor.
3) 12 yaşındaki adam facebook'tan 5 TL'ye 5 aylık method'u alıp 50 sefer paylaşılıyor. Sırf beğeni vs. için diğer forumlardan copy-paste yapılıyor.

Çözüm:
*Kategorilere belirli bir yaşın üzerinde konunun profesyoneli olan kişiler yönetici olarak getirilmeli.
*Bu kategorilerin kesinlikle kendi ekipleri olmalı, kalitesiz paylaşımları denetlemeli.
*Bu ekipler o konuda kaliteli paylaşımlar yapmalı.
*Yeni konular listesi veya yeni eklenecek listede bu ekip üyelerinin kaliteli paylaşımları, diğer üyelerin paylaştığı ekip üyelerinin kaliteli olarak onayladığı paylaşımlar ve belirli bir like alan konular öne çıkmalı.
*Kategoriler kendi içinde tekrar tekrar bölünmeli. Ve doğru konu doğru yere açılmalı-taşınmalı. Örneğin; Sosyal Medya>İnstagram kategorisi birde kendi içinde bölünmeli. Script'i ayrı Metod'u ayrı vs vs.

Herkes görsele rütbeye takılmış gidiyor ama TR Hacking platformlarındaki eksikler bunlardır. Bunları çözmek demek işin piri olan adamları bu foruma getirmek demektir. Ki bu adamlar şuan 25-30 yaşın üstünde. Bu da kaliteli konu demektir. Kaliteli konu demekte bu dünyada yeni bir efsane olmak demektir.

Rütbem gezgin evet ama reel veya geçmiş platformlar olarak beni kimse tanımıyor, buralarda boş adam gibi görülüyor ama ben yine de bir tavsiyede bulunmak istedim.

Bütün konulara bakıyorum. Projelerim var projelerime katkı amaçlı bilgiler almak ve foruma destek vermek için buradayım. Derinlemesine bir soru soruyorum 2 gündür. Adamlar soruya "emeğine sağlık" yazıyor. Soru sordum güzel kardeşim soru ama soruma cevap alamadım. Bu da şu manaya geliyor ya bu koca forumda konuyla ilgili bilgisi olan kimse yok, ya da boş konuya alışmış bir forum var.

Kısacası (PROFOSYESYONEL KONU LİDERİ + EKİBİ) * DENETLENEBİLİR KONU = KALİTELİ KONU ARTIŞI = BEST FORUM TR :)

Başka bişey demiyorum artık bu son öneri :)

Credits
577
Rating - 0%

kesinlikle escrow gelmesi gerek dolandırıcılık çok benim de hesabım banlandı bunun yüzünden o zamanki ortağım hesabı istedi konu bakıcam diye verdim sonra öğrendim ki banlatmış hesabı birisini dolandırmış bu yüzden escrowsuz satış yapılmasın bence

Credits
1,456
Rating - 0%
kesinlikle escrow gelmesi gerek dolandırıcılık çok benim de hesabım banlandı bunun yüzünden o zamanki ortağım hesabı istedi konu bakıcam diye verdim sonra öğrendim ki banlatmış hesabı birisini dolandırmış bu yüzden escrowsuz satış yapılmasın bence
Escrow var zaten size zorla kullanın diyemeyiz kendiniz kaybedersiniz.

• Like
Reactions: Zns
Credits
11,020
Rating - 0%
Foruma yeni üye olan arkadaşlara anında chat açılmamalı. Hepsi chate giriyo ve klasik host script vs. sorularını soruyolar. Chate gelip bunları sormadan önce forumda araştırma yapmaları lazım eğer chat anında açılmazsa bu adamlarda konuları araştirmak zorunda kalır böylece hem konulardaki etkileşim vs. artar hem de chatteki kirlilik kısmen önlenmiş olur

Credits
577
Rating - 0%
Escrow var zaten size zorla kullanın diyemeyiz kendiniz kaybedersiniz.
olduğunu biliyoruz ancak forumda yeni üye olmak isteyenler bilmiyor escrow ekipi vs. olsa daha iyi olur adam bilmiyo forumu hesap satın almak istiyor sonra kazık yiyo

Credits
2,120
Rating - 100%
bence ban yerine o kişiye bütün foruma yemek cezzası verelim :) bu arada şaka bir yana hayırlı olsun
kader mahkumları gecmiş olsun

LOXY

Para için değil Zevk için Yaparız.
Credits
2,124
Rating - 100%
bir çok kişi Rank Atlarken mesaj sınırını en hızlı seviyede yapmak için önüne gelen konuya copy past yapıp emeğine sağlık gibi aynı kelimeleri yazıyor ve günde 50 100 mesaj kasıyor, aynı kelimelin defalarca yazılmaması içim bir güncelleme gerekli !

Users who are viewing this thread