Deep Web Hakkında Gerçekler (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşlar Ben DarkWeb Profosyonel Rütbelisiyim. DeepWeb / Dark Web Hakkında Gerçekler

1. Deep Web Keşfedilmedi , 1970 Yılında Kuruldu . Kurucusu Cezaevine Girmiştir. Amerikalı Ross Ulbricht Kurmuştur

2. Katman Olayı Yalandır, Fakat Zor/Ücretli Linkler Vardır .

3. TorBrowser'la çocuk p**nosu bulunmaz TorBrowserdan Başka Tarayıcıya girmelisiniz (Bunu Anlatamam)

4. Deep Web Diğer Adıyla DarkWeb Girmek Suç Değildir. Fakat Alışveriş Yapmak Veya Çocuk p***osu Paylaşmak Suçtur!

5. Girdiginizde Dikkatli Olun Hackerler , Cinayete Meilli Olanlar(Seri Katiller) , CC Hırsızlıgı Ve Daha Sayamadıgım Bir Çok ŞEY.

6.Sahte Kimlikler , Sahte Paralar , Uyuşturu** , Silah (ak-47 vb.) , Terörizm Vb. Bulaşmadıkça Suç Değildir.

7. TorBrowser Anonim Bir Tarayıcıdır Fakat %100 Değildir . Bulunursunuz , Dikkatli Olun.

8. Yok 8.Katmana Quantum İnternetle , İşlemcilerle Giriliyor :))) Yalan Arkadaşlar Böyle Birşey Yok.

9.Red Room Gerçektir , İnsanlar Canlı Yayın Açıp İşkence Yapıyorlar , Ücretlidir.

BAŞKA SORULARINIZ VARSA CEVAPLARIM
İYİ FORUMLAR #BruKing

Credits
0
Rating - 0%
ilk başta troll zannettim ama gerçekten yazdıklarında doğrululuk payı var.
en temizi gizlilik adına tails-os kurmak bir flash bellek içerisine sonra her seferinde onu boot edip anonimlik isteyen işlemleri gerçekleştirmek.

Credits
0
Rating - 0%
ilk başta troll zannettim ama gerçekten yazdıklarında doğrululuk payı var.
en temizi gizlilik adına tails-os kurmak bir flash bellek içerisine sonra her seferinde onu boot edip anonimlik isteyen işlemleri gerçekleştirmek.
Knk Bende DeepWebte Yetkiliydim Bazıları Baya Abartıyor

Users who are viewing this thread