Depresyondaki Dostlarıma Önerilerim. (1 Viewer)

Credits
168
Merhaba sevgili dostum kardeşim / canım / ciğerim / brom ;
Burada olduğuna göre var bir nedenin / sıkıntın.
Belki cepte para olmadığından , belki bir kız yüzünden , belki aile baskısı yüzünden buradasın...

Kafan dolu , düşünceler için için bitiyor seni . Kafanı yastığa koyduğunda için huzursuz .

Unutma SEN 1 Tanesin sen gibi ne gelecek nede buradan gidecek. Diyeceksin ki e brom 1 tane olmam dertlerimi çözmüyor.

Çözmediğini bende biliyorum ama bu annemin bir sözüdür bana karşı belki size de bir ümit olur.

Dertlerim asla çözülmedi hep katlanarak geldi ama ben 1 tane idim Ne benim gibisi gelecek nede benim gibisi bu diyardan gidecek.

Sıkıntım olduğunda onu unutturacak değil kafamı / düşüncelerimi farklı yöne çevirdim.

Paramı kazanmak istiyorum ? - Para kazanmak için iş yerine - Benim gibi iş arayanlara yardımcı içerikler sundum ve para kazandım.

Aşk acısı mı çekiyorum - Etrafım yıkıklar ile mi dolu ? - Etrafımdaki yıkık insanları silip duygularını kontrol edebilen insanlar ile dost oldum, onlar ile özgüvenimi topladım.

Ailem ile alakalı bir sorun mu oldu ? - Bendemi sorun demek yerine - Beni kim ile eleştirdiler ise onun yapamadığı konularda üstünlük sağladım. Bu sayede "senin oğlanda ne yapmış diyen p*ç kurularına" buyur bunlarda benim yaptıklarım diyecek şekilde geliştirdim.

Kafandaki sorunlara hep aynı sorular ile çözüm bulmak yerine farklı sorular sorarak çözüm bul . Emin ol bir çok farklı kapının açıldığını göreceksin
Eywallah kardeş iyi feldi adamsın

Users who are viewing this thread