[DEV]Telefonlara İmei Atma Programı (RESİMLİ ANLATIM) KREDİSİZ (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
4,794
Rating - 100%
not vermemiş bu programla sadece eski versionlara atılır yeni nesil cihazlarda rmm ve knox kırmadan bir s*kim yapılmaz ki samsung cihazlar için. Mi için ve bazı samsung modelleri için bl bootloader kilidini geçmeden bir bok yapamazsınız ki her yiğidin yapabileceği iş değil bunlar. Bizler boşuna cihazlara dolarlarla para ödemiyoruz ki cidden büyük paralar aq 400 500 dolardan bahsediyoruz. Bu arada belirtelim imei atmak veya atmayı paylaşmak illegaldir, öğretiminin veya atımının cihazlara tanımlanmış imeilerin atılması için öğretilmesi gerekiyor.
Telefoncuda çalışıp kendini bi s*k zanediyosun aq gezgini bak işine

Credits
499
Rating - 0%
Telefoncuda çalışıp kendini bi s*k zanediyosun aq gezgini bak işine
Amına koyduğumun evladı daha aq gezgini diyorsun böyle bir program koyup prim kasınca adam olmuyorsun amına koyduğumun primcisi. @XenFun sen neden böyle prim kasamıyon kanka amk prim kasan forumda ünlü oluyor. Ayrıca telefoncuda çalışmıyorum amına koyduğumun salağı dükkan direk benim.

XenFun

Domaltazör
Credits
2,608
Rating - 100%
Amına koyduğumun evladı daha aq gezgini diyorsun böyle bir program koyup prim kasınca adam olmuyorsun amına koyduğumun primcisi. @XenFun sen neden böyle prim kasamıyon kanka amk prim kasan forumda ünlü oluyor. Ayrıca telefoncuda çalışmıyorum amına koyduğumun salağı dükkan direk benim.

@rimedlabrepla günde 9 milyon kişi böyle kanka sıkma canını herkes önyargılı tanımıyor birbirini :D

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread