Dolandırıldım (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
9,485
Rating - 100%
Gene Aptal Avel O*** Cocukları sayesinde dolandırıldım şahıs ilen 1.500 Coine 140 Takipçili insta hesabı çekmeye anlaştık Bana 1 saat süreceğini söyledi 1 saat boyunca bekledim Coininide verdim fakat avel oç evladı bir türlü geri dönüş yapılmadı Yetkililerin ilgilenmesini rica ediyorum. Ve coinimi iade ederseniz sevinirim.
@Nobody @Al Simmons

Kanıtlar ;

Attachments

• unknown.png
    unknown.png
    24.3 KB · Views: 65
  • unknown.png
    unknown.png
    24.5 KB · Views: 57
  • unknown.png
    unknown.png
    23.8 KB · Views: 40
  • unknown.png
    unknown.png
    23.2 KB · Views: 58
Credits
7
Rating - 0%
Gene Aptal Avel O*** Cocukları sayesinde dolandırıldım şahıs ilen 1.500 Coine 140 Takipçili insta hesabı çekmeye anlaştık Bana 1 saat süreceğini söyledi 1 saat boyunca bekledim Coininide verdim fakat avel oç evladı bir türlü geri dönüş yapılmadı Yetkililerin ilgilenmesini rica ediyorum. Ve coinimi iade ederseniz sevinirim.
@Nobody @Al Simmons

-=Stripped Content=-

Kanıtlar ;
Gezgin vakası mı gene la gardaş bu insanların iyi niyetini suistimal edenlerin yatacak yerleri yok aq Ayar oluyorum aq

KELEBEEK

Delirecek kadar şanslı değilmişim
Credits
496
Rating - 0%
@Nobody @Al Simmons

-=Stripped Content=-

Kanıtlar ;
geçmiş olsun:/

Credits
37
Rating - 0%
reis geçmiş olsun bende 550 tl dolandırıldım stalin nickli bir******* evladına babasının numarasını buldum edep vermesini isteyecem az sonra

Credits
7,674
Rating - 0%
@Nobody @Al Simmons

-=Stripped Content=-

Kanıtlar ;
Geçmiş olsun Allah'tan paran gitmemiş böyle salakları bulup bı guzel ağzını yüzünü kiracaksın 😆

Credits
9,485
Rating - 100%
Geçmiş olsun Allah'tan paran gitmemiş böyle salakları bulup bı guzel ağzını yüzünü kiracaksın 😆
Kanka zaten üstümde nakit para var Nakit istedi vermedim 120 Takipçili hesaba 100 ₺ İstedi aptal mıyım da vereceğim ben olan coinime olsun neden parama olsun ki?

Credits
7,674
Rating - 0%
Kanka zaten üstümde nakit para var Nakit istedi vermedim 120 Takipçili hesaba 100 ₺ İstedi aptal mıyım da vereceğim ben olan coinime olsun neden parama olsun ki?
Ne diyeyim kanka ban yesinde bende tikliden yemiştim tokat rexus dan 🤣 124K hesap verdim sonra neymiş telefonu çalınmış djdjdjdjd

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread