Dorklar konusunda yardımcı olur musunuz? (1 Viewer)

Credits
19
Rating - 0%
Arkadaşlar merhaba ben dün buna benzer bir konu daha açmıştım, fakat bulabildiğim her kaynağı neredeyse okudum. Yine de dorklarla düzgün site bulamıyorum. Düzgün keyword'ler ile sql, bruteforce, admin bypass dorkları üretiyorum ama sql sitelerde panel bulamıyorum ya da olmuyor, bruteforce'dan site düşmüyor, admin bypass dorklarıyla panel bypass edemiyorum. Çok fazla konu ve yazı okudum, zafiyetler konusunda pek sorunum yok ama dorklarda nasıl daha iyi olurum? Veya başka bir taktiği felan mı var?

Benzer konuyu ikinci defa açtığımdan dolayı kusura bakmayın.

Credits
683
Rating - 0%
Arkadaşlar merhaba ben dün buna benzer bir konu daha açmıştım, fakat bulabildiğim her kaynağı neredeyse okudum. Yine de dorklarla düzgün site bulamıyorum. Düzgün keyword'ler ile sql, bruteforce, admin bypass dorkları üretiyorum ama sql sitelerde panel bulamıyorum ya da olmuyor, bruteforce'dan site düşmüyor, admin bypass dorklarıyla panel bypass edemiyorum. Çok fazla konu ve yazı okudum, zafiyetler konusunda pek sorunum yok ama dorklarda nasıl daha iyi olurum? Veya başka bir taktiği felan mı var?

konuyu okumadan şunu belirtiyim dork mu kaldı amk :D

Credits
3,351
Rating - 100%
(key1) / (key2) / ?php= + site:(country domain)

source: "(country domain)" + "(key)"

"(key)" adv?id= site:(country domain)

"(key1)" + "(key2)" / ?php=sec + site:(country domain)

mesela bu şekilde yazabilirsin.

İstediğin bir popüler sitenin sayfa içeriğinden keywordleri toplayarak hq dorklarını oluşturabilirsin bu formatta. Bol şans :)

Credits
1,898
Rating - 0%

Users who are viewing this thread