E-mail adresine SS yollayan keylogger -return26 (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Merhabalar, uzun süre önce yazdığım şu programı paylaşmak istedim.

İstenilen zaman aralıklarında ekran görüntüsü(screenshot) alıp istenilen e-mail adresine yollayan bir programdır. Asıl olayı "Shadow Mode" seçeneğinde, bu seçenek ile arka plana gizleniyor program ve sürekli ss alıp e-mail atıyor.

Fakat onun için ayrı bir script daha indirmeniz gerek ve bunların .exe dosyası olması gerekmekte. Hali hazırda indireceğiniz script tek bir SS yollamak için kullanılabiliyor (GUI test amaçlı) ve arayüze sahip. Eğer istek olursa ikisini de .exe'ye çeviririm böylelikle tam anlamıyla kullanılabilir. Şu an .exe'ye çevirmekle uğraşmak istemiyorum ikisini de bu yüzden script halinde.

rLK_N0L.jpg

Gelen e-mail
goox77.jpg

Kaynak kodları: http://paste.ubuntu.com/23626503/

Credits
0
Rating - 0%
Merhabalar, uzun süre önce yazdığım şu programı paylaşmak istedim.

İstenilen zaman aralıklarında ekran görüntüsü(screenshot) alıp istenilen e-mail adresine yollayan bir programdır. Asıl olayı "Shadow Mode" seçeneğinde, bu seçenek ile arka plana gizleniyor program ve sürekli ss alıp e-mail atıyor.

Fakat onun için ayrı bir script daha indirmeniz gerek ve bunların .exe dosyası olması gerekmekte. Hali hazırda indireceğiniz script tek bir SS yollamak için kullanılabiliyor (GUI test amaçlı) ve arayüze sahip. Eğer istek olursa ikisini de .exe'ye çeviririm böylelikle tam anlamıyla kullanılabilir. Şu an .exe'ye çevirmekle uğraşmak istemiyorum ikisini de bu yüzden script halinde.

rLK_N0L.jpg

Gelen e-mail
goox77.jpg

Kaynak kodları:
Tşkr

Credits
0
Rating - 0%
Hiç mi usenmedin dostum :) Ne gerek var bu kadar uzatmaya ben bi socket kurup remote ekleyim bari daha isini gorur bunu cliente cevirip listener kodlarsan bir tanede senin icin daha iyi eline saglik

Users who are viewing this thread