@ELESSYA benim yazılımımı satarken ifşa (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

pija45 

BACK-END DEV
Credits
26,473
Rating - 100%

@Elessya.php denen çocuk millete domainin sahibi ve domainin içindeki profil apisini kendi yazdığım site adresini HD profil apisi adı altında millete satıyor. Ben bu apiyi sadece kendim kullanıyorum. Bir gün değiştirecek olsam sattığı insanlar madur olacak. Ki bu gün benim yazılımımı bilenler bilir profil apime de api key özelliği getiriyorum.
Baktım benim sırtımdan ekmek yiyor ben de onu bir şoka uğrattım :)

Ha bir de shell yemeyen yazılımıma shell soktuğunu iddia edip çocuk çocuk böbürlenmesi yok mu beni bitiriyor :)

üşenmedim erinmedim videoladım :D

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,696
Rating - 100%
sc senin değil sadece api seninmiş "leon"dan parayla satın aldım 300 tl parasını verdiysem g*t*me sokabilirim* bile sanane?
25.PNG

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,696
Rating - 100%

pija45 

BACK-END DEV
Credits
26,473
Rating - 100%
sc senin değil sadece api seninmiş "leon"dan parayla satın aldım 300 tl parasını verdiysem g*t*me sokabilirim* bile sanane?

keke catchmaine bağlanıyorsun o domain benim script benim yazılımın kodları benim şimdi ben orayı kapatırsam ne olacak mağdur etmeyecek misin müşterilerini

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,696
Rating - 100%
keke catchmaine bağlanıyorsun o domain benim script benim yazılımın kodları benim şimdi ben orayı kapatırsam ne olacak mağdur etmeyecek misin müşterilerini
yo yenisini yazdırdım leona kapat tekrar para verip farklı bir şekilde çektirttim catchmainden çekmiyor
artık raizy apisi var bu sc her bozulduğunda leona 50 100 tl verip yaptırıyorum sorun yok yani kapat deneyek
neyse ben valorantdayım iyi forumlar.

Rolex

SOYTARI
Credits
3,812
Rating - 0%
yo yenisini yazdırdım leona kapat tekrar para verip farklı bir şekilde çektirttim catchmainden çekmiyor
artık raizy apisi var bu sc her bozulduğunda leona 50 100 tl verip yaptırıyorum sorun yok yani kapat deneyek
neyse ben valorantdayım iyi forumlar.
leonda zekıyse her gun apı kapatıp hafta yenısını satar parayla çee

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,696
Rating - 100%
yaa amk milletin buna inanma sebebi Forumda mavi tiki var emektar ve sosyal medya tagları var + coder tagı ver bence bu mağdurların mağdur olmasının suçu spy adminleridir
Aaa ayıp Burda siz yokken ben vardım dün benden 2 saat demo atmam için yalvardın atmayınca niye kudurdun ki? yazık.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread