En iyi sosyal mühendis uzmanı? (2 Viewers)

Credits
0
Rating - 0%
Merhabalar, sizin örnek aldığınız yada gerçek sosyal mühendis bu dediğiniz kişi kim?

Kevin Mitnick

Credits
201,695
Rating - 95.2%
Eğer sm yaptığınız sisteme göre seçiliyorsa https://www.networksolutions.com/ şurayı kafalayıp bir domaini hacklemiştim çee türkiyede böyle bir iş yapan ben görmedim bilmiyorum ama belkide türkiyede goddady ayarında bir firmaya sm yediren belki tek benimdir ispatlı. türk host firmalarından linesis'i de smlemiştim. Detaylar ilerde hackerin çığlığı adlı kitabımda, yüzük ve kupa hediyeli.

Credits
0
Rating - 0%
Eğer sm yaptığınız sisteme göre seçiliyorsa https://www.networksolutions.com/ şurayı kafalayıp bir domaini hacklemiştim çee türkiyede böyle bir iş yapan ben görmedim bilmiyorum ama belkide türkiyede goddady ayarında bir firmaya sm yediren belki tek benimdir ispatlı. türk host firmalarından linesis'i de smlemiştim. Detaylar ilerde hackerin çığlığı adlı kitabımda, yüzük ve kupa hediyeli.
Abi sende iyiki bir sm yapmışın her yerde görüyorum aq :D neyse hozzt SM yedircek aranır

Credits
299
Rating - 0%
:D başkan :D daha yeni başladıgım zaman :D instagrama taktıydım :D 220 k lık hesabı :D mavi tık diye kandırdıydım :D ama salaklıgma :D hesabıda o saniye içinde sildim qwEWQEwq heycandan :D

F

fl0ry

:D başkan :D daha yeni başladıgım zaman :D instagrama taktıydım :D 220 k lık hesabı :D mavi tık diye kandırdıydım :D ama salaklıgma :D hesabıda o saniye içinde sildim qwEWQEwq heycandan :D
Kardeşim :D neden böyle :D yazıyosun :D

Credits
201,695
Rating - 95.2%
@Code Red fakirleri düşünerek 5 dolar felan olur. 2003 'ten buyana yaşanan bir serüven olacak, belki yayınlandıktan sonra bana mahkeme açılacak ama olsun gözü kararttım yazacağım, bağırın lan mec ustanın kitabı diye amına koduklarım sjkdljghskdj ulan pardon sonunda gaza geldim yoksa yazmam öyle şey çee :D

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
Code ile Marowin beni yazmış valla mutlu oldum bak :D
Benim SM kavramım insan oluyor ve ortamım sanal değil reel, çok kolay yalan söyleyip onu ispatlayabiliyorum ve ispatlanan bir şey yalan olamadığı için inançları ve güvenleri tam oluyor, insanların gözünde öyle bir hal almışım ki meb ağı çöktüğünde kanka sen mi yaptın diyorlar, sm dediğin göz boyama yanıltma işi işte :D

Credits
0
Rating - 0%
Code ile Marowin beni yazmış valla mutlu oldum bak :D
Benim SM kavramım insan oluyor ve ortamım sanal değil reel, çok kolay yalan söyleyip onu ispatlayabiliyorum ve ispatlanan bir şey yalan olamadığı için inançları ve güvenleri tam oluyor, insanların gözünde öyle bir hal almışım ki meb ağı çöktüğünde kanka sen mi yaptın diyorlar, sm dediğin göz boyama yanıltma işi işte :D

Bir de bunu reelde yapan dolandirıcılar var. Karsima çok gelmeye basladı son zamanlarda bir yalan atiyor (doğaclama) hemen kanıtlamaya calisiyor. Hemen sallıyor falan ben bunun yalan oldugunu anladım ama ne diyim simdi blrcu var vermiyor serefsiz çee:D ama o it in Ya evini bascam ya da sanaldan silcem bakalım aalinda para icin degil sırf yaptigi itlik için

Credits
0
Rating - 0%
@Code Red fakirleri düşünerek 5 dolar felan olur. 2003 'ten buyana yaşanan bir serüven olacak, belki yayınlandıktan sonra bana mahkeme açılacak ama olsun gözü kararttım yazacağım, bağırın lan mec ustanın kitabı diye amına koduklarım sjkdljghskdj ulan pardon sonunda gaza geldim yoksa yazmam öyle şey çee :D

Reis ciddi anlamda kitap cıkiyor mu?
E-kitap falan da olacak mı?

Nerede satılacak pasam kitabi bekliyor lum komtanim. Ilk ben alcam reisim Pasam ustum Ama bana yuzuk de verin komtanim ben takarim. Kupa verin su icecem pasam cok susadım

Users who are viewing this thread