eziden-nienburg.de HACKED - Teror Operasyonu V4 ! (1 Viewer)

Virtualw0rm

Üstad
Credits
0
Rating - 0%
Tebrik ederim seni kardeşim işi lafla bırakmayıp icraata nasıl döktüğünü bir kez daha gördü herkes emeğine sağlık :)

Credits
201,695
Rating - 95.2%
Tebrikler kardeşim söz konusu vatan olunca elini değil bedenini taşın altına koymaktan çekinmiyorsun , ayt olsaydı korkudan index atmazdı uyarı yollardı açığınızı kapatın diye pkk sitesine. Ama dikkatli ol kardeşim ayt seni pkk ya ihbar etmesin.

Credits
0
Rating - 0%
Helal be ! tek kişilik dev ordu gök-börü , lafı karılar icraati gök-börü yapar. Aylar oldu ayt de pkk sitesi hacklendiğini görmedik !, oradaki zavallılara birkaç sahte video çekip yaptık diye kandırıyorlar ama zone mirror koy deyince küfür edip kaçıyorlar , admini şizofren olunca siteside bukadar oluyor..

Credits
0
Rating - 0%
Helal be ! tek kişilik dev ordu gök-börü , lafı karılar icraati gök-börü yapar. Aylar oldu ayt de pkk sitesi hacklendiğini görmedik !, oradaki zavallılara birkaç sahte video çekip yaptık diye kandırıyorlar ama zone mirror koy deyince küfür edip kaçıyorlar , admini şizofren olunca siteside bukadar oluyor..
AYT konuşur SHT yapar hesabına döndü artık hesap. Bundan sonra laflar değil icraatlar çalışacak. Biz onlar gibi para basıp exp satın almıyoruz veya saatlerimizi brute force yaparak geçirmiyoruz. Üç beş video çekerek çocukların gözünü nasıl boyuyorlarsa çocuklar gerçek ile sahteyi ayırt etmekte zorlanıyorlar. Neyse buraya çok şey yazardım fakat kendimi yormak istemiyorum ve açık açık aytye meydan okuyor ve dalga geçiyorum sizin bruteleriniz ben tek ;) :D

Credits
0
Rating - 0%
AYT konuşur SHT yapar hesabına döndü artık hesap. Bundan sonra laflar değil icraatlar çalışacak. Biz onlar gibi para basıp exp satın almıyoruz veya saatlerimizi brute force yaparak geçirmiyoruz. Üç beş video çekerek çocukların gözünü nasıl boyuyorlarsa çocukların gerçek ile sahteyi ayırt etmekte zorlanıyorlar. Neyse buraya çok şey yazardım fakat kendimi yormak istemiyorum ve açık açık aytye meydan okuyor ve dalga geçiyorum sizin bruteleriniz ben tek ;) :D
tmm

Users who are viewing this thread